تماس با مدیر
سه شنبه, ۱۷ تیر , ۱۳۹۹


مشاوره و کوچینگ سئو

مشاوره و کوچینگ سئو

موضوع سئو یکی از موضوعات حائز اهمیت این روزهای هر کسب‌و کار اینترنتی است. شاید بپرسید سئو چیست

خیلی ساده و خلاصه اگر برای شما توضیح دهیم سئو می‌شود بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو. در فرآیند سئو ما باید از بهینه‌سازی فنی سایت گرفته تا تولید محتوا و فعالیت‌های خارج از سایت را مورد توجه قرار دهیم.

سئو به طور کلی شامل دو بخش می‌شود: در سئو ما یک بخش به نام OnPageSeo داریم و یک بخش به نام OffPageSeo.

OnPageSeo به مجموعه فعالیت‌هایی که ما در داخل سایت انجام می‌دهیم گفته می‌شود و OffPageSeo مجموعه فعالیت‌هایی که در خارج از سایت برای بهبود فرایند سئوی سایت‌مان انجام می‌دهیم.

از زمانی که شما اقدام به طراحی سایت خودتان می‌کنید، وارد بحث OnPageSeo می‌شوید.
فاکتورهایی که در دامنه موثر هستند، سرعت لود سایت، موارد مربوط به هاست، داشتن گواهی SSL و سایر موارد این شکلی، همگی مربوط به موضوع OnPageSeo هستند.

نظم انتشار محتوا در سایت یکی از موارد مهم OnPageSeo به شمار می‌آید. گوگل به محتوا اهمیت زیادی داده و آن را پادشاه می‌نامد.

اگر بخواهیم خلاصه OnPageSeo را برای شما توضیح دهیم باید بگوییم در این مورد هدف ما باید این باشد که کاربران می‌بایست یک تجربه خوب از واردشدن به سایت ما داشته باشند و بتوانند به محتوایی که لازم دارند به راحتی دسترسی پیدا کنند. این تمام هدف OnPageSeo است.

در OffPageSeo یا همان سئو خارجی، در واقع مکمل OnPageSeo است. یعنی در ابتدا ما باید فعالیت‌های درون سایت را درست کرده و بعد به سراغ توسعه خارج از سایت برویم.

یکی از موارد مهم در OffPageSeo موضوع لینک سازی است. لینک بیلدینگ یعنی ما از سایت‌های دیگر برای سایت خود لینک ارسال کنیم. این کار باعث می‌شود گوگل ارتباط منطقی بین سایت‌ها را بهتر درک کرده و متوجه شود چه سایت‌هایی در حال اشاره به سایت ما هستند تا بدین وسیله اعتبار سایت‌مان را افزایش دهد.

حال که تا به اندازه خوبی با موضوع سئو آشنایی پیدا کردید، در این‌جا قصد داریم برای سیستم مدیریت محتوای کسب‌و کار اینترنتی شما یک CMS جذاب و پُرکاربرد را معرفی کرده و از لزوم یادگیری آموزش سئو وردپرس به شما بگوییم.

با گذر زمان CMS وردپرس محبوبیت بیشتری به دلیل کاربری راحتی که دارد پیدا کرد. در حال حاضر وردپرس پُرطرفدارترین و پُرکاربردترین سیستم مدیریت محتوا در جهان بوده و سایت‌های بزرگی هم با استفاده از آن در حال فعالیت هستند.

اما مزیت وردپرس در چیست؟

به دلیل این‌که پایه وردپرس بر وبلاگ است، سئوی وردپرس نسبت به سیستم‌های دیگر راحت‌تر بوده و همچنین سریع‌تر ما را به نتیجه موردنظر می‌رساند.

نکته مهم این است که برای انجام سئو وردپرس افزونه‌های به‌خصوصی وجود دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به افزونه سئو وردپرس Yoast SEO اشاره کرد. این پلاگین(افزونه) بیش‌ترین نصب فعال در سایت‌های وردپرسی را دارد.

حتما متوجه این موضوع شده‌اید که هر چه بیشتر با مبحث سئو آشنایی داشته باشیم، قطعا درآمد بهتری برای سایت خود ایجاد خواهیم کرد و از همه مهم‌تر اگر سایت خود را با وردپرس پیاده سازی کنیم، چندین قدم از رقبای خود پیشی خواهیم گرفت.

بنابراین اگر از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می‌کنید و قصد این را دارید که برای سایت خود بازدید و در واقع ترافیک بهتر و‌ ارگانیک جذب کنید، باید از آموزش سئو وردپرس بهره لازم را ببرید.

موضوعاتی که تا به این‌جای کار ما مورد بررسی قرار دادیم شامل این دو مورد می‌شود:

اول، موضوع سئو و لزوم آشنایی با آن. و دوم استفاده از سیستم مدیریت محتوای فوق‌العاده وردپرس که باعث موفقیت کسب‌و کار اینترنتی شما خواهد شد.

شاید سوالی ذهن شما را به خود درگیر کرده باشد! این سوال را این‌گونه مطرح کرده و به آن پاسخ می‎دهیم.

احتمالا بگویید هر چه که تاکنون اشاره کردید را ما انجام خواهیم داد، اما از کجا متوجه شویم کارهایی که انجام می‌دهیم اصولی بوده و ما را به موفقیت لازم در کسب‌و کارمان می‌رساند؟

می‌بایست در جواب این سوال بگوییم که به موضوع خوبی اشاره کردید. یکی از عوامل مهم موفقیت افرادی که صاحب کسب‌‌و کار اینترنتی هستند این است که آ‌ن‌ها از یک مشاور سئو برای خود استفاده کرده تا تمامی ایرادات لازم را در فرایند سئو به آن‌ها گوش‌‌زد نماید.

بنابراین با تفاسیری که اتفاق افتاد، لزوم استفاده از مشاوره سئو سایت حس شده و این موضوع را باید به طور جدی در برنامه کسب‌و کارتان قرار دهید. قطعا حضور یک شخص و یا تیم مشاوره برای سئو به شما کمک بزرگی خواهد کرد.

 

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019