تماس با مدیر
چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹


مزیت هدایای تبلیغاتی در دنیای کسب و کار

مزیت هدایای تبلیغاتی در دنیای کسب و کار

مقدمه:

در کسب و کار ، شناختن یک نام تجاری جهت موفقیت کلی یک برند حیاتی می باشد. اغلب مشتریان از برندی خرید می کنند که آن را شناخته و اعتماد کنند ، حتی اگر قیمت محصول آن ها بیشتر از سایر رقبایش باشد.

فرصت های فراوانی جهت شروع یک کسب و کار وجود دارد تا بتوانید در رقابت با دیگران پیروز شوید و به تنهایی پیشتاز بازار باشید. یکی از بهترین روش ها استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد.

 

مزیت هدایای تبلیغاتی در دنیای کسب و کار:

۱- جایگزینی مناسب به جای کارت ویزیت:

با اینکه کارت‌ ویزیت جز تبلیغات رایج و بسیار ارزشمند در کسب و کار می باشد ، ولی اهدای هدایای تبلیغاتی به مشتریان راهکاری جذاب جهت درج اطلاعات تماس می ‌باشد.

به جای دادن صرفا یک کارت ویزیت به مشتریان اصلی خود ، می توانید یک کارت را به همراه هدیه تبلیغاتی حاوی برند خود را بدهید. به طور مثال اگر دارای یک شرکت کامپیوتری می باشید ، به همراه کامپیوتری که آن را تعمیر نموده اید ، کارت ویزیت خود را به همراه یک فلش مموری تبلیغاتی ارسال نمایید.

۲- در معرض دید:

هنگامی که بازاریابان تبلیغات و فروش محصولات شما را انجام می دهند ، خیلی مهم است که چگونه در معرض دید باشید.

باید به این موضوع توجه کنید که مشتریان تان چه چیزهایی را می خواهند. به طور مثال ، اگر شما دارای یک مرکز ماساژ هستید ، در کارت ویزیت خود یک یادآوری برای ملاقات بگذارید تا به مشتریان یادآوری نمایید که بدانند چه زمانی مجدد مراجعه کنند.

۳- تنوع در هدایای تبلیغاتی:

به ندرت پیش می آید که مشتریان کارت های ویزیت را نزد خود نگه دارند ، زیرا که بسیاری از آن ها برای مشتریان یا جالب نیستند و یا کاربردی ندارند. اما دادن هدایای تبلیغاتی به مشتری ‌ها نشان خواهد داد که کسب و کارتان برای آن ها دارای اهمیت فراوانی می باشد و می خواهد به ارتقا زندگی روزمره آنان کمک کند.

 

۴- هدایای تبلیغاتی ارزانتر از برخی روش های تبلیغ:

در دنیای کسب و کار امروز ، بازاریابی درحال رشد می باشد. عرضه یک هدیه مفید و خاص به مشتریان ، همانند یک لیوان تبلیغاتی یا فلش مموری ، نیازی به سرمایه ‌گذاری فراوانی نخواهد داشت. ولی باعث افزایش شناخت و اعتبار شرکت شما می ‌شود. پس ارائه هدایای تبلیغاتی همیشه یک سرمایه ‌گذاری ارزشمند خواهد بود که بازگشت سرمایه را تضمین می نماید. به طور کلی ، ارائه هدایای تبلیغاتی با قیمت پایین در هر صورت به نفع هر دو طرف می باشد ، هم برای کسب و کار شما و هم برای مشتریانتان.

۵- مطرح شدن برند:

یکی از مهمترین هدف های هر کسب و کار ، مطرح شدن آن برند می ‌باشد. یکی دیگر از روش های شناخته شدن ، خلاقیت در شیوه های بازاریابی است. اهدا هدایای تبلیغاتی یک روش ساده جهت افزایش شناخت از برند شما در میان دیگران خواهد بود. که با استفاده از هدایای تبلیغاتی ، همیشه در ذهن مشتری ماندگار خواهید ماند.

۶- بالا بردن روحیه با استفاده از هدایای تبلیغاتی:

شرکت ها می ‌توانند به روش های متفاوتی از کارکنان خود در محیط کار تشکر نمایند ، ولی عرضه هدایای تبلیغاتی به این جهت خیلی مورد توجه قرار نمی ‌گیرد. اهدا هدایای تبلیغاتی باعث می شود در محیط کار روحیه مثبت ، شور و نشاط ایجاد نماید. به طور مثال ، اگر یکی از پرسنل شرکت جهت رسیدن به یک هدف مورد نظر ، یک محصول تبلیغاتی برند و همچنین با کیفیت پاداش بگیرد ، روحیه آن در ادامه کار دو چندان خواهد شد. به این مورد توجه داشته باشید که هدایای تبلیغاتی ، محصولی باشد که برای پرنسل‌ تان مفید باشد ، زیرا کارمندان نیز همانند مشتریان ، یک محصول بدون استفاده را مصرف نمی ‌کنند و آن را دور می ‌اندازند.

۷- تشکیل بازاریابی قدرتمند:

اگرچه داشتن هدایای تبلیغاتی مشخصی در امر کسب و کار بسیار مهم است ، ولی در برخی مواقع ایجاد تغییر در آنچه که جهت شناساندن محصول خود استفاده می نمایید بسیار مهم خواهد بود.

 

به طور مثال اگر می خواهید برای تبلیغات برند خود هدیه ای را به مدیر شرکتی بدهید ، می توانید از ساعت دیواری تبلیغاتی و یا ست مدیریت تبلیغاتی استفاده نمایید. استفاده از خودکار و همچنین لیوان تبلیغاتی بسیار پر استفاده و مرسوم می باشد.

۸- ایجاد نگرش مثبت در میان مشتریان:

با عرضه هدایای تبلیغاتی خواهید توانست نگرشی مثبتی را در میان مشتریان تان ایجاد نمایید. به این صورت که ، مشتریان احتمالی به مشتریان ثابت و دائمی تبدیل شوند ، بیشتر خواهد شد. بسیاری از افراد هدیه گرفتن را دوست دارند و این کار احساس مثبتی در هر دو طرف معامله ایجاد می ‌نماید. مشتریان به محض دریافت هدایای تبلیغاتی از آن استفاده می کنند و برند شما در دیدگان آن ها قرار می گیرد.

نه تنها خود مشتریان همه روزه به نحوی با برند شما ارتباط برقرار می‌ نمایند ، بلکه اطرافیان آنان نیز در مورد برند کنجکاو خواهند شد. که به همین علت نیز در جذب مشتریان بیشتر موفق خواهید شد. زیرا که برند شما در ذهن آن ها درج می‌ شود و در هر زمان که نیاز به خدماتی مرتبط با کسب ‌و کارتان داشته باشند ، اولین نامی به که ذهن ‌شان می ‌رسد ، اسم کسب ‌و کار شما خواهد بود.

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019