تماس با مدیر
جمعه, ۸ اسفند , ۱۳۹۹


مرگ بر شايعه ي خبر ازدواج بنيامين با بازيگر معروف + عكس

مرگ بر شايعه ي خبر ازدواج بنيامين با بازيگر معروف + عكس

ازدواج بنيامين

متن واکنش بنیامین بهادری به ازدواج بنيامين به خبر کذب ازدواجش با بازیگر مشهور سینما و تلویزیون را بخوانید:

آقاى تسنیم (!) شما دیگه چرا ؟ # مگه تو هم از این سایت هاى زردى ؟ # ما فكر مى كردیم شما یه فرقى با بقیه مى كنى (حداقل در مورد صحت اخبارى كه منتشر مى كنى!!) # حالا خودت بگو این دروغ آیا انسانیه یا دینى ؟؟ #مرگ_بر_شایعه

پست اینستاگرامی بنیامین

واكنش بنیامین به انتشار خبر کذب

 

لازم به ذکر است امروز صبح یکی از خبرگزاری ها در خبری اعلام کرد: امشب برنامه خندوانه در آخرین قسمتش با حضور بنیامین بهادری و همسر جدیدش که بهاره افشاری بازیگر زن معروف است پخش خواهد شد.

اما پس از دقایقی این خبر در روی خبرگزاری محترم اصلاح و عکس این دو چهره هم حذف شد. این شایعه در فضای مجازی و سایت ها با شدت وحشتناکی پیچید به طوری که اکنون واقعیت مشخص نیست و معلوم نیست خبرگزاری مذکور بر چه اساسی اقدام به درج این شایعه کرده است که حالا مجبور شود اصلاح کند.

در این روزگار که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی شایعاتی این چنینی مانند بمب عمل می کند گاهی سرعت فدای دقت می شود . باید منتظر ماند و قسمت آخر خندوانه را دید. فینال استندآپ کمدی بین غفوریان و ژوله نیز باید به سرانجامی برسد هر چند خبرگزاری مورد نظر در ادامه خبرش نوشته : ممکن است هر دو مشترکا اول شوند و رقابت نهایی پخش نشود.

ریشه و منشا خبرهای این چنینی هیچ گاه مشخص نشده است و شنیده ها حکایت از این دارد که بهاره افشاری چند روز پیش در جریان برگزاری تئاتر جدیدش این شایعه را شنیده و  از اساس تکذیب کرده است. زندگی خصوصی افرادی که شهرت دارند همواره دستمایه ی شایعات و خبرهای کذب بوده و حتی اگر هم این خبر صحت داشته باشد باید دید چرا رسانه مذکور آن را اصلاح کرده است. گاه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی آن روی مخرب خود را به ما نشان می دهند. نشر بی اساس شایعاتی که با خصوصی ترین مسایل زندگی انسان ها سر و کار دارد و به دور از اخلاق است.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019