تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۷ فروردین , ۱۳۹۹


مردی رکورد دار لاغری+عکس

مردی رکورد دار لاغری+عکس

رکورد دار لاغری

وی با بیش از ۱۱۰ کیلو کاهش وزن هم اکنون رکورد دار کاهش وزن در جهان به شمار می رود. وی در طول مدت رژیم خود که کمتر از دو سال طول کشیده توانسته روزانه به طور میانگین بیش از ۲۵۰ گرم از وزن خود را کاهش دهد.

“دین وورال ” تکنیسین برق ساکن شهر کوچک ” استور برِج”در منطقه ” وست میلدلند ” انگلیس رکورد دار بیشترین میزان کاهش وزن در سال ۲۰۱۳ شد.

به گزارش عصر ایران به نقل از روزنامه ” دیلی میل” انگلیس این مرد مجرد ۳۶ ساله انگلیسی از سال ۲۰۱۰ تصمیم گرفت تا وزن خود را کم کند و از سال ۲۰۱۱ برنامه کاهش وزن خود را آغاز کرده است.

مشکل اضافه وزن این مرد انگلیسی به گونه ای بود که شرکتی که او در آنجا کار می کرده مجبور شده برای او یک خودروی ” ون ” مخصوص برای جابجایی هایش به منظور تعمیر و ترمیم برق مشتریان بخرد.

وی به دیلی میل می گوید: ” دیگر از اضافه وزن خود و اینکه باید همه چیز را متناسب با جثه بزرگش بخرد خسته شده بود و در نهایت تصمیم می گیرد تا مشکل اضافه وزن خود را حل کند.دین وورال دلیل اضافه وزن خود را ” خوردن مواد سرخ کردنی زیاد و علاقه فراوان به بستنی ” می داند و می گوید در اثر افراط زیاد در خوردن فست فودها و غذاهای روغنی سرخ کرده در نهایت در سال ۲۰۰۹ به بیش از ۲۱۰ کیلو رسیده است.

این مرد انگلیسی می گوید از ۱۶ سالگی مشکل اضافه وزن و چاقی داشته است و این مشکل او همزمان با خوردن زیاد و تحرک کمتر سال به سال بدتر شده است.

وی از سال ۲۰۱۱ با استفاده از رژیم غذایی ،ورزش و پشتکار بسیار در نهایت توانست در سال ۲۰۱۳ در کمتر از دو سال وزن خود را از ۲۱۱ کیلو به زیر ۱۰۰ کیلو برساند.

وی با بیش از ۱۱۰ کیلو کاهش وزن هم اکنون رکورد دار کاهش وزن در جهان به شمار می رود. وی در طول مدت رژیم خود که کمتر از دو سال طول کشیده توانسته روزانه به طور میانگین نیم پوند ( در مقیاس انگلیسی ها هر پوند ۵۵۰ گرم است) از وزن خود را کاهش دهد.

این مرد انگلیسی سایز کمر خود را از ۶۸ اینچ به ۴۰ اینچ رسانده است.

تصاویر مقایسه ای زیر بیش از همه نشانگر این مساله است:” خواستن توانستن است.”

لاغر شدن رکورد لاغر شدن رکورد لاغر شدن

وبگردی
Copyright 2007 - 2019