تماس با مدیر
سه شنبه, ۱۱ آذر , ۱۳۹۹


مراكز فساد در خارج از کشور برای جوانان بي پناه ايراني + عکس

مراكز فساد در خارج از کشور برای جوانان بي پناه ايراني + عکس

كشور به اصطلاح اسلامي مالزي با تقديم دهها نشريه و شبكه كابلي، امكان تبليغ مسيحيت و مامن بسيار خطرناكي براي منحرف كردن تعداد زيادي از جوانان بي پناه ايراني را فراهم كرده است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، مالزی چند سالی بود که به تدریج به مقصد اول دانشجویان ایرانی برای ادامه تحصیل بدل شده بود. شهرت این کشور به رعایت قوانین اسلامی، خانواده‌های بسیاری را راغب ساخته بود تا فرزندانشان را راهی این کشور کنند. سپس شهرت توریستی مالزی و آوازه برج های دوقلوی آن هم مضاعف شد تا کم کم سرو کله بازرگانان و تجار و سرمایه گذاران ایرانی نیز در کوالالامپور پدیدار شود و به تدریج یک کلونی پرشمار از ایرانیان در این کشور شکل گرفت، با یک حسن شهرت قابل توجه.
 
اما به تدریج این تصویر خوش آب و رنگ، حاشیه ها و سایه های خود را پیدا کرد. شک و شبهه درباره اعتبار دانشگاه های این کشور، اخبار متعدد درباره مراکز فساد و برخی شائبه های سیاسی داستان را وارد فاز جدیدی ساخته است. این ماجرا طی یکی دو ماه اخیر ابعاد گسترده تری پیدا کرد.
 
مراكز فساد در خارج از کشور برای جوانان بي پناه ايراني + عکس
 
اکنون مالزی به تدریج پاتوق فعالیت های سیاسی حاشیه دار با محوریت برخی فتنه گران شده است. و یا اینکه برخی شبکه های ماهواره ای ضدانقلاب برنامه های خود را در این کشور متمرکز کرده اند.
 
در همین حال فعالیت مسیونرهای مسیحی هم در کشور به اصطلاح اسلامی مالزی قابل توجه است. موسسات مسیونری و تبلیغی مسیحی وابسته به دولت‌های استکباری در برنامه های توسعه طلبانه سرویس های اطلاعاتی به منظور نفوذ و رسوخ در جوامع اسلامی برنامه ریزی مفصلی به عنوان یک استراتژی مکمل برای سیطره برجوامع غیر مسیحی را به اجرا درآورده اند.
 
جذب مسلمانان در قالب تطمیع یا اجبار مدتهاست که وجه رایج این جریان هدفمند است بر همین اساس استراتژی جذب مسلمانان و بخصوص ایرانی ها به آئین مسیحیت در داخل جوامع هدف تعقیب می شود .

در همین رابطه اخبار متواتری هم از تحت فشار قرار دادن پناهندگان و مدد جویان مسلمان و بخصوص ایرانی ها در کشورهای غربی در دست است که با فضاسازی و در تنگنا قرار دادن مسلمان ها آنها را وادار به قبول آئین مسیحیت می کنند و در نهایت با آموزشهایی از این افراد علیه کشور هایشان در عرصه های مختلف بهره برداری می کنند .

گفتنی است متاسفانه سالهاست که این جریانات مرموز که تحت حمایتهای مالی و سیاسی موسسات بین المللی و سفارتخانه های خاصی می باشند ، فعالیت های تبلیغی خود را آغاز و گسترش داده اند و توانسته اند در بعضی از قشرها نیز تاثیرات محسوسی داشته باشند و مسیحیت را همچون کالایی به مخاطبین عرضه نمایند .

خطر اسلام زدایی و پشیمان سازی و غبطه به تمدنهای دروغین و زادی های … و ی بندوباریهای دنیای مسیحیت، مدتها است که در جوامع اسلامی رسوخ پیدا کرده است ، و ین مهم را با کمی دقت در روش ومنش زندگی وطرز فکر بعضی خانواده های (داخلی ، خارجی ) بخوبی می توان دریافت .
 
در همین حال برای پیشبرد چنین راهبردی بهره برداری از دانشجویان و توریستهای ایرانی در مالزي در دستور کار مسیونرها قرار گرفته، که با تبلیغات گسترده، تورهای ایرانی را به روش‌های مختلف به سمت خود جذب کرده و به بهانه آشنایی با ادیان یا مکان های مذهبی به تدریج و به صورت نرم، افراد هدف را مورد شناسایی قرار داده و رغبت آنها برای خروج از اسلام را ارزیابی و سپس شخص هدف را آماده پذیرش مسیحیت می کنند.

همين مبلغين مسيحيت با برخي شركتها و دفاتر توريستي در مالزي نيز ارتباط برقرار كرده و از اين طريق محمل نفوذ اين مسيونرها در ميان توريستهاي ايراني و مسلمان نيز فراهم شده و حتي كشور به اصطلاح اسلامي مالزي پاي خود را از اين نيز فراتر گذاشته و با تقديم دهها نشريه و شبكه كابلي، امكان تبليغ مسيحيت و مامن بسيار خطرناكي براي منحرف كردن تعداد زيادي از جوانان بي پناه ايراني فراهم كرده است.

از سوی دیگر لانه کردن برخی از فتنه گران که ظاهرا مورد حمایت مقامات کشور مالزی قرار دارند، در این کشور هم اکنون زمینه مساعدی برای فعالیت مسیونرها فراهم آورده است تا عوامل آنها به بهانه همراهی با این گروهک ورشکسته سیاسی به تبلیغات برای رسیدن به اهداف شوم خود بپردازند.

در اين ميان آنچه بيش از همه براي خانواده هاي ايراني قابل تامل است، اينكه دانشجويان و اتباع ايراني براي ادامه تحصيل در يك كشور به اصطلاح اسلامي عازم مالزي مي شوند، اما از يك سو با خطر فعاليت گروهك هاي ضدانقلاب، از يك سو با مراكز متعدد فساد و كاباره ها و از يك سو با مسيونرهاي مسيحي مواجه مي شوند…

وبگردی
Copyright 2007 - 2019