تماس با مدیر
سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۳۹۷


مدل لباس های زیبای هفته مد Lakme در بالیوود+عکس

مدل لباس های زیبای هفته مد Lakme در بالیوود+عکس

هفته مد Lakme

 

گوری خان Gauri khan مجموعه استایا پائول ( Staya paul ) استوایی خود را در سومین روز هفته مد Lakme تابستانی – تفریحی لکمه 2015 به نمایش گذاشت. گوری خانه Gauri khan متولد 8 اکتبر 1970 و تهیه کننده و طراح لباس اهل هند است. گوری خان، همسر شاهرخ خان که با برند استایا پائول همکاری می کند اولین طراحی خود را در هفته مد لکمه در بمبئی در 20 مارس به نمایش گذاشت.

 

مدل لباس های بالیوود

طراح لباس اهل هند

 

در آنجا شاهد برخی از بهترین لباس ها و طراحی های گوری خان بودیم. او مجموعه تفریحی- تابستانی استایا پائول با نام ” اعجوبه حاره ای” را به نمایش گذاشت. به دلیل حضور گوری، بسیاری از هنرمندان و افراد مشهور بالیوود به این نمایش مد توجه نشان دادند.

 

گوری خان Gauri khan

 هفته مد هندوستان

نه تنها گوری به زیبایی و بسیار خوب بر روی کت واک راه رفت بلکه با راه رفتن فوق العاده جذابش تمام جمعیت حاضر را به هیجان آورد.

 

طراح لباس هندی

 مدل لباس های گوری خان Gauri khan

گوری خان با ارائه مجوعه “یک اعجوبه حاره ای” با طرح های گل دار برای پوشش های مناسب تعطیلات و تفریح، همه توجه ها را به خود جلب کرد . او طراحی های خود را تحت برند استایا پائول به مناسبت 30 امین سال طراحی مد هندی، در معرض دید عموم قرار داد.

 

گوری خان با لباس های ساحلی کفتان

برای هماهنگی بیشتر با مناسبت این مد، گوری خان از ساری با طرح های گل دار، لباس های ساحلی کفتان، پیرهن های نازک، لباس های توری اسپرت و تونیک استفاده کرد.

مدل ها در سری های رنگارنگ بسیار خیره کننده بودند. لباس ها واقعا مناسب فصل تابستان هستند. کسانی که از تجربه چیز های جدید لذت می برند و دوست دارند رنگ های متفاوت را امتحان کنند، حتما عاشق مجموعه گوری شده اند.

 

لباس های پوشیده در هفته مد هند

خانم سیاه مدلیستس هندی

طراح لباس هندی

لباس زیبای سبز هندی

 

 

کاران خان که کارگردان و حالا یک بازیگر است برای حمایت از گوری نیز حضور یافته بود. همچنین دوست او مالائیکا آرورا خان هم در این شوی لباس بود که به خصوص در لباس کرمی رنگش بسیار جذاب به نظر می رسید.

 

 

الی آوران در لباس سفید رنگش بسیار دوست داشتنی شده بود. زیبایی او به همراه لبخند گیرایش در مقابل دوربین قراره گرفت.

 

 مدلیست هندی با لباس سفید

تامانا باتیا در هفته مد لکمه نیز حضور یافته بود. این بازیگر برای این مناسبت یک ساری زیبا انتخاب کرده بود که مانند همیشه بسیار زیبا به نظر می رسید.

 

 

 

ماندیرا بدی با پوشیدن ساری های رنگارنگ هم تمام توجهات را به خود جلب کرده بود. از مدل مو گرفته تا تتو ها، همگی در زیبایی بی چون و چرای او تاثیر گذار بودند.

 

 
تادیشا موخرجی هم با فیگور بی نقص خود با پوشیدن ساری های رنگی زیبایی خود را به نمایش گذاشت

 

 
زرین خان با ساری های آبی خود مسحور کننده بود. این بازیگر ظاهری جدی در برابر دوربین عکاسان بر صورت داشت.

 

 

 
راشیم نیگام کاملا بدون نقص به نظر می رسید. استفاده از طلا بر روی گردن و شانه هایش، زیبایی مدل لباس ها را تکمیل کرد.

 

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017