تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۸


محمد علی حسین زاده نماینده خبرساز مراغه درگذشت + عکس

محمد علی حسین زاده نماینده خبرساز مراغه درگذشت + عکس

 

 محمد علی حسین زاده نماینده خبرساز مراغه درگذشت/عکس

 

منتخب مردم مراغه در مجلس دهم شورای اسلامی بامداد امروز بر اثر سانحه رانندگی در آزادراه قزوین ــ زنجان درگذشت.

 به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، محمدعلی حسین‌زاده در کیلومتر ۶۳ باند جنوبی آزادراه قزوین ــ زنجان بر اثر واژگونی خودرو جان باخت و بقیه سرنشینان آن مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

محمدعلی حسین‌زاده با کسب ۵۰ هزار و ۹۸۰ رأی به‌عنوان منتخب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از مراغه، عجب‌شیر، سراجو و قلعه‌چای راهی بهارستان شده بود.

 

وی در سال ۱۳۵۶ در خانواده‌ای متدین، مذهبی و حسینی در محله تاریخی و بزرگ بیرون‌قلعه شهرستان مراغه متولد شد و تاکنون در پست‌هایی همچون نماینده تام‌الاختیار نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در شورای نظارت بر نشریات و تشکل‌های سیاسی دانشگاه تهران، مشاور شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت ریاست جمهوری، مشاور بنیاد شهید در معاونت حقوقی و امور مجلس، عضو هیئت‌مدیره و معاونت انجمن علمی انقلاب اسلامی ایران، نماینده وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه حضرت فاطمه معصومه(س) و هم‌چنین عضو شورای تحریریه نشریه معارف ویژه استادان گروه‌های معارف اسلامی سراسر کشور مشغول خدمت بوده است.

حسین‌زاده در مقطع دکترا از بورسیه شدن در دانشگاه‌های فرانسه انصراف داد و در داخل کشور بورسیه هیئت علمی دانشگاه تهران در مقطع دکترا در رشته انقلاب اسلامی ایران شد.

 

8497_871

 

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2019