تماس با مدیر
جمعه, ۲۹ تیر , ۱۳۹۷


محسن بنگر،سیدجلال حسینی و محمدرضا خلعتبری در کنسرت محسن یگانه

محسن بنگر،سیدجلال حسینی و محمدرضا خلعتبری در کنسرت محسن یگانه

کنسرت محسن یگانه

محسن بنگر،سیدجلال حسینی و محمدرضا خلعتبری در کنسرت محسن یگانه

كنسرت محسن یگانه
 
شب گذشته حضور سه بازیكن مشهور و شناخته شده پرسپولیس برای دقایقی هم كه شده فضای سالن میلاد را فوتبالی كرد و كاملا به هم ریخت. دیشب در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی محسن یگانه خواننده محبوب موسیقی پاپ برای دهمین شب متوالی روی استیج رفت و كنسرت پر سر و صدایی را اجرا كرد.

این كنسرت البته میهمانان هنری و فوتبالی زیادی داشت كه البته یگانه هم با افتخار تك تك آنها را معرفی كرد. به غیر از ابوالفضل پورعرب، پانته آ بهرام، علی ضیا، پریناز ایزدیار و الهه حصاری چهره های هنری و تلویزیونی حاضر در این برنامه حضور سه بازیكن پرسپولیس در ردیف اول مخصوص میهمانان ویژه جالب بود.

محسن بنگر، سیدجلال حسینی و محمدرضا خلعتبری به سالن میلاد آمده بودند تا اجرای 25 ترك از محسن یگانه كه البته برخی از آنها رمیكس شده و به هم پیوسته بود را تماشا كنند.

نكته جالب آنجا بود كه در دقایق اولیه برنامه یگانه بازیكنان پرسپولیس را تك تك معرفی كرد و از حضار در سالن خواست آنها را تشویق كنند. یگانه همچنین بار دیگر از مردم خواست به صورت یكجا این سه فوتبالیست شناخته شده را تشویق كنند كه این تشویق ها با واكنش خجالت زده پرسپولیسی ها مواجه شد.

البته اتفاق جالب همان ابتدای معرفی رخ داد، جایی كه یگانه به حضور پرسپولیسی ها در سالن اشاره كرد تا چند صد نفر یكصدا فریاد بزنند «شیش تایی ها» و سالن را روی سرشان بگذارند تا جایی كه برای چند لحظه هم كه شده تصور می كردی به جای كنسرت موسیقی به استادیوم فوتبال قدم گذاشته ای!

البته محسن یگانه خیلی زود به هویت رنگی اش معترف شد تا دوباره تشویق نیمی از سالن را به دنبال داشته باشد. یگانه  بعد از اینكه گفت «من خودم پرسپولیسی ام» با وجود اشاره به اینكه «فارغ از هر رنگی در ترتیب معرفی میهمانان آنها را به شما معرفی خواهم كرد» همان ابتدا و بعد از نام بردن از علی ضیا به عنوان یك مجری خوش تیپ – كه با تعجب خود ضیا همراه شد و یگانه روی خوش تیپ بودنش تاكید كرد – سه بازیكن پرسپولیس را به جمعیت معرفی كرد تا پكیج هوادارای اش از پرسپولیس را تكمیل كند.

یگانه همان ابتدا گفت خودش یك پرسپولیسی است و البته این جمله را هم به حالت طعنه گفت كه «البته استقلالی ها هم خوبند.»

وی در زمانی كه می خواست یكی از ترك های آلبوم دومش را اجرا كند از حضار پرسید كاری كه صحبتش را كرده ترك چندم آلبوم بوده كه بعد از چند جواب مختلف خودش با نشان دادن انگشت ها به نشانه عدد 6 گفت: «چون پرسپولیسی ام ترك 6 را می خوانم.»

و البته لحظه ای بعد برای اینكه نشان دهد چقدر اتفاقات تیم محبوبش را تعقیب می كند گفت: «بالاخره ما الان صدرنشینیم دیگه».

در انتهای كنسرت بازیكنان پرسپولیس در حالی كه یگانه آخرین كارش را اجرا می كرد از سالن خارج شدند.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017