تماس با مدیر
چهارشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۹


محبوب‌ترین ویدیو در «یوتیوب» ، با بیش از یک میلیارد بیننده

محبوب‌ترین ویدیو در «یوتیوب» ، با بیش از یک میلیارد بیننده

حبوب‌ترین ویدیو در «یوتیوب» ، با بیش از یک میلیارد بیننده
ک کلیپ موسیقی از هنرمند اهل کره‌ جنوبی به رکورد عجیب پربیننده‌ترین ویدیوی وب‌سایت یوتیوب دست یافت تا به کتاب رکوردهای «گینس» وارد شود.به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، «سای»، هنرمند کره‌ای با آهنگ پاپ «گانگنام استایل» موفق شد عنوان پربیننده‌ترین ویدیوی «یوتیوپ» را از زمان راه‌اندازی این وب‌سایت به خود اختصاص دهد.

این قطعه با نام «گانگنام استایل» از ماه جولای به صورت آنلاین منتشر شده و تاکنون بیش از یک میلیارد دفعه مورد بازدید کاربران اینترنتی در «یوتیوب» قرار گرفته است.

کلیپ «سای» اولین قطعه ویدیویی است که به این رکورد دست پیدا کرده است.

«گانگنام استایل» تاکنون الهام‌بخش صدها کلیپ طنز دیگر شده که در برخی از آنها نظامیان انگلیسی و حتی استادان دانشگاه «ام.آی.تی» بوستون همچون «نوآم چامسکی» حضور داشته‌اند.

این کلیپ در کشورهای مختلف دنیا از انگلیس تا افغانستان و چین مورد توجه قرار گرفته است. مردم چین، هنگ‌کنگ، تایوان، کره و دیگر کشورهای آسیایی که از جمعیت بالایی برخوردار هستند و از معیارهای فرهنگ نزدیکی با کره‌جنوبی برخوردار هستند، دایما این آهنگ را گوش می‌دهند.

«گانگنام استایل» همچنین در کتاب رکوردهای جهانی گینس به عنوان محبوب‌ترین ویدیو در وب‌سایت «یوتیوب» ثبت شده که تا نوامبر امسال حدود پنج میلیون و 400 هزار «لایک» دریافت کرده‌ است.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019