تماس با مدیر
شنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۹


مجوز رقص در یزد صادر شد؟! + تصاویر

مجوز رقص در یزد صادر شد؟! + تصاویر

در این به اصطلاح مسابقات که کاملا مخالف قانون اساسی کشور می باشد، 28 نفر از شهرهای مختلف ایران در رده انفرادی و 4 گروه هم در رده تیمی حضور داشتند و رقاصی خود را به نمایش گذاشتند / حال جای سئوال دارد، اینگونه برنامه های غیرشرعی و غیرقانونی با مجوز چه نهادی در شهر یزد برگزار شده است؟! آیا اینگونه برنامه ها نیز جز مواردی است که قانون اساسی کشورمان به اشاره کرده است؟!

به گزارش بی باک، برخلاف تبلیغات مسموم رسانه های بیگانه، ایران از معدود کشورهایی است که اغلب ادیان و مذاهب آزادانه مراسمات مذهبی خود را برگزار می کنند و همچون سایر مردم و مسلمانان از امنیت و آسایش برخوردارند.

متاسفانه بعضا برخی اقلیتها از این آزادی که در چاچوب قانون اساسی به سایر ادیان و مذاهب غیر شیعی داده شده است، سوء استفاده می کنند و قوانین کشور را زیر پا می گذارند.

مجوز رقص در یزد صادر شد؟! + تصاویر

در عین ناباوری؛ نخستین  دوره مسابقه رقص زرتشتیان به بهانه استعداد يابي (!) در یزد برگزار شد. این مسابقات رقص با همکاری انجمن زرتشتیان کوچه بیوک و در سالن  این محله برگزار شد.

در این به اصطلاح مسابقات که کاملا مخالف قانون اساسی کشور می باشد، 28 نفر از شهرهای مختلف ایران در رده انفرادی و 4 گروه هم در رده تیمی حضور داشتند و رقاصی خود را به نمایش گذاشتند.

مجوز رقص در یزد صادر شد؟! + تصاویر

قضاوت این دوره از مسابقات غیرقانونی را خانمها کارینه “م” و روبینا “ب” بر عهده داشتند.

در این برنامه غیرقانونی همچنین رقص کلاسیک بنام ژیلا با موسیقی جواد “م” توسط روبینا “ب” داور این دوره اجرا شد.

مجوز رقص در یزد صادر شد؟! + تصاویر

حال جای سئوال دارد، اینگونه برنامه های غیرشرعی و غیرقانونی با مجوز چه نهادی در شهر یزد – که معروف به دارالعباده می باشد – برگزار شده است؟! آیا اینگونه برنامه ها جز مواردی است که قانون اساسی کشورمان اجازه آنرا به سایر اقلیتها داده است؟!

مجوز رقص در یزد صادر شد؟! + تصاویر

گفتنی است، اصل ۱۲ قانون اساسی دين رسمي كشور را دين اسلام و مذهب اثنی عشری می داند و اصل ۱۳ نيز اقليت هاي ديني رسمي كشور را معرفي نموده و بيان مي دارد كه آنها در حدود قانون در انجام مراسم ديني خود آزادند تا در احوال شخصیه و تعليمات ديني بر طبق آيين خود عمل كنند.

مجوز رقص در یزد صادر شد؟! + تصاویر


نویسنده آفاق ظهور پیرامون حقوق اقلیتها در کشور طبق قانون اساسی چنین نوشته است:

به هر حال چنين به نظر مي رسد كه در اين بخش از قانون اساسی ۴ حق عمده براي اقليت هاي ديني در كشور ما در نظر گرفته شده است.

۱- آزادي انجام مراسم ديني: در اصل ۱۳ قانون اساسي به آزادي انجام مراسم مذهبي تصريح شده است و عملاً نيز پيروان اين سه دين با داشتن كليساها و كتيبه هاي متعدد و آتشكده ها، مراسم و آيين مذهبي خود را به پا مي دارند.

۲- تشكيل انجمن: طبق اصل ۲۶ قانون اساسي اقليت هاي ديني مي توانند مطابق ضوابط داراي انجمن و جمعيت باشند.

۳- اجراي مقررات مذهبي خويش در احوال شخصيه: احوال شخصيه يعني ازدواج، طلاق، ارث و وصيت كه در اين موارد، اقليت هاي ديني مقررات مربوط به مذاهب خودشان را عمل مي كنند و حتي اگر دعوا و مسأله اي در دادگاه هاي ايران مطرح باشد قاضي دادگاه طبق قواعد مسلمه مذهبي آنها، موضوع را فيصله مي دهد.

4- داشتن نماينده مجلس: طبق اصل ۶۴، زرتشتيان و كليميان هر كدام يك نماينده و مسيحيان و آشوري و كلداني مجموعاً يك نماينده و مسيحيان ارمني جنوب و شمال هر كدام يك نماينده را انتخاب مي كنند.

حال برگزاری اینگونه برنامه ها که کاملا مخالف شریعت اسلام و قانون اساسی کشور است، با نظارت و مجوز چه نهادی برگزار می گردد.

بی باک بابت انتشار این تصاویر از کاربران عزیز و مردم متدین ایران اسلامی و بویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران عذرخواهی می کند.
 
مجوز رقص در یزد صادر شد؟! + تصاویر
 
مجوز رقص در یزد صادر شد؟! + تصاویر
 
مجوز رقص در یزد صادر شد؟! + تصاویر

وبگردی
Copyright 2007 - 2019