تماس با مدیر
شنبه, ۱۴ تیر , ۱۳۹۹


مجری جوایز اسکار 86 معرفی شد+عکس

مجری جوایز اسکار 86 معرفی شد+عکس

الن دیجنرس چهره سرشناس دنیای تلویزیون برای دومین بار اجرای جوایز سالانه آکادمی علوم و هنرهای سینمایی را به عهده می‌گیرد.

به گزارش خبرآنلاین، دیجنرس جمعه شب از طریق توئیتر خبر انتخاب خود را به عنوان مجری هشتاد و ششمین دوره جوایز اسکار اعلام کرد، خبری که آکادمی هم آن را تایید کرد.

آکادمی برنامه‌ریزی برای برگزاری جوایز اسکار 2014 را خیلی زود آغاز کرد. ماه آوریل کریگ زیدان و نیل مرون بار دیگر به عنوان تهیه‌کنندگان پخش تلویزیونی جوایز اسکار معرفی شدند و اعلام شد هشتاد و ششمین دوره جوایز آکادمی یکشنبه دوم مارس 2014 (بامداد دوشنبه 12 اسفند به وقت ایران) در دالبی تیه‌تر در هالیوود اند هایلند در لس آنجلس برگزار و از شبکه ای‌بی‌سی پخش می‌شود.  

دیجنرس در حالی به عنوان مجری جوایز اسکار امسال انتخاب شد که هیئت رئیسه آکادمی چهارشنبه صبح شریل بون آیزاکس را به عنوان رئیس آکادمی انتخاب کرد.

انتخاب دیجنرس که به خاطر شوخی‌های هیجان‌انگیز‌تر و در عین حال ملایم‌تر معروف است، نشان می‌دهد جوایز اسکار 2014 قطعا فضایی متفاوت با جوایز اسکار پارسال با اجرای ست مک‌فارلین خواهد داشت که اجرای او از جهاتی از جمله اجرای آهنگی درباره مسئله برهنگی بازیگران زن هالیوود با انتقادهایی روبرو شد.

الن دیجنرس سال 2007 هم مجری جوایز اسکار بود و به خاطر کار خود نامزد جایزه امی شد.

او به عنوان مجری در تلویزیون بسیار موفق بوده، اما در سینما حضور قابل توجهی نداشته است. اخیرا اعلام شد دیجنرس در دنباله انیمیشن موفق «پیدا کردن نیمو» تولید دیزنی و پیکسار با عنوان «پیدا کردن دوری»، بار دیگر بجای ماهی فراموشکار محبوب صحبت می‌کند.     

اسامی نامزدهای هشتاد و ششمین دوره جوایز اسکار پنجشنبه 16 ژانویه (26 دی) اعلام می‌شود.

در 15 سال اخیر بیلی کریستال (چهار بار)، استیو مارتین (دو بار و یک بار دیگر به همراه الک بالدوین)، ووپی گلدبرگ (دو بار)، جان استیوارت (دو بار)، دجنرس، هیو جکمن، کریس راک و سال 2011 آن هاتاوی و جیمز فرانکو به طور مشترک، مجری این مراسم بوده‌اند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019