تماس با مدیر
دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹


مجري زن معروف بي بي سي تکذيب کرد + عکس

مجري زن معروف بي بي سي تکذيب کرد + عکس

پونه قدوسي مجري شبکه بي بي سي فارسي است که شايعات مختلفي از او در مورد سابقه خانوادگي وي وجود دارد.

جستجوي مختصر در مورد سابقه و نسبت خانوادگي پونه آنچنان جذاب و خواندني است که بعيد است مورد تعجب و افسوس خواننده اي قرار نگيرد.

تقريبا همه ي اهالي فضاي مجازي و کساني که در وبلاگها در مورد اين مجري مطلبي نوشته اند، متفق القولند پونه قدوسي در خانواده ي مذهبي به دنيا آمده است و در چنين خانواده اي رشد کرده است.


مجري زن معروف بي بي سي تکذيب کرد + عکس

 

نتيجه تمام شايعات اين است که پونه قدوسي ، مجري نوبت شماي بي بي سي فارسي و دبير بخش خبري بي بي سي انگليسي برادر زاده ي آيت الله شهيد قدوسي است.

اين مجري که البته جزء مجريان بي بي سي فارسي محسوب ميشود هر از چند گاهي نيز با شايعاتي در مورد خودش روبرو مي شود.

اما واکنش وي نسبت به همه ي اين نوع برخورد ها سکوت و احيانا غيبت چند روزه در برنامه است ، ولي نوع برخورد وي با اصالت خانوادگي اش تکذيب است و دلخوري ، آنچه در زير مي آيد پاسخ وي نسبت به اين شايعات است :

“من بايد عرض کنم شما حق داريد از برنامه ما ناراحت باشيد و هر برداشتي مي خواهيد بکنيد ولي اين مطلب که من با آيت الله قدوسي نسبت فاميلي دارم دروغ است و اصلا حقيقت ندارد .” *

به هر ترتيب پونه قدوسي چه برادر زاده شهيد قدوسي باشد و چه نباشد ،يک ايراني است با برخي ويژگي ها و توانمندي ها که متاسفانه مورد استفاده سرويس وزارت خارجه انگليس و بي بي سي فارسي قرار گرفته است.

اميد داريم پونه جوان روزي متوجه اين خطا بشود و گذشته خود را جبران نمايد.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019