تماس با مدیر
دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۷


مثلث های عشقی در فیلم های هالیوود+عکس

مثلث های عشقی در فیلم های هالیوود+عکس

در چند سال گذشته در فیلم هایی چون “بازیهای گرسنگی”، “گرگ و میش”، و “هری پاتر”، وجود یک مثلث عشقی، هندسه رومانتیک پیچیده ای را به وجود آورده است. و سبب شده است تا مخاطبان برای دیدن ادامه فیلم باز گردند.

1. بازی های گرسنگی
گِیل (لیام هموورث)، بهترین دوست و عاشق کاتنیس (جنیفر لورنس) می باشد؛ امّا هنگامی که کاتنیس وارد بازیهای گرسنگی می شود، او می فهمد که تنها راه برای زنده ماندن، ادای عاشقان را در آوردن می باشد. کاتنیس باید ادعا می کرد که عاشق پیتا (جاش هاچیرسون) است. لحظه ای او احساس می کند که نمی تواند عشق واقعی را از خیالی تمیز دهد، و پیچیدگی های عاشقانه از همین جا آغاز می گردد.

2. افسانه گرگ و میش
اووه، بِلا (کریستین استوارت)، تو عاشق خون آشام جذّاب ادوارد (رابرت پاتینسون) خواهی شد، یا گرگینه وفادار بدون لباس جاکوب (تیلور لاتنِر)؟ موضوع زمانی بدتر می شود، هنگامی که او با یکی از آنها است، دیگری مجنون می شود؟

3. هری پاتر
هرمیون (اما واتسون) نامزدی خود را با ران (رابرت گیرینت) به پایان می رساند، که بعدها می فهمد ران واقعا عاشق او بوده است. او پیش هری (دانیل رادکلیف) می رود، امّا بعد می فهمد که آنها فقط دوست هستند، نه چیزی بیشتر.

4. Camelot
مثلث عشقی این داستان، به قدیمی افسانه آرتور است. در این نسخه موزیکال، گونیویر (وانیسا ریدگیریو) خوشحال است که با پادشاه آرتور (ریچارد هاریس) است، تا آنکه سِر لانسیلوت (فرانکو نیرو) جوان را می بیند.


5. دختری با خالکوبی اژدها

این فیلم مثلث عاشقانه متعارف تری را به تصویر می کشد. مایکل (دانیل کریج) رابطه طولانی مدّتی با ناشر خود اریکا (رابین رایت) و هَکِری که عاشق خالکوبی است، لیسبیث (رونی مارا) دارد. هنگامی که لیسبیث، در پایان فیلم آنها را دست در دست یکدیگر می بینید، حس می کند که زن وجودی اش از بدن خارج شده است. 

6. مرد عنکبوتی
آیا معشوقه زیبای پیتر پارکر (توبی مگوایر)، ماری جِین (کریستین دانست) با خود او یعنی مرد عنکبوتی خواهد بود یا با رقیب ثروتمند او جیمز آزبورن (جیمز فرانکو

7. کازابلانکا
اگر الیسا (اینگرید برگمن) واقعا ریک (همفری بوگارت) را دوست داشت، چرا او را در کازابلانکا تنها گذاشت و با شوهر خود، ویکتور (پائول هنیرید) رفت؟

8. دفتر یادداشت
رایان گاسلینگ، عاشقی است که چشمانش دختر ثروتمندی به نام راشِل مک آدامز را می گیرد. امّا رقیب او دلّال ثروتمندی به نام جیمز ماریسدین است.

9. دزدان دریایی کارائیب

در این فیلم کایرا نایتلی بین عشق دو نفر جک اسپارو با بازی جانی دپ و اورلاندو بلوم قرار می گیرد. این هم یک نمونه از عشق های دریایی!

10. ویکی کریستینا بارسلونا
وودی آلن داستان فیلمش را در روزهای آفتابی اسپانیا و در شهر بارسلونا با دو دختر زیبای آمریکایی به نام های ویکی (ربکا هال) و کریستینا (اسکارت جوهانسون) روایت می کند. مشکلات وقتی آغاز می شود که کریستینا و دوستش ویکی عاشق مرد هنرمند جوانی با بازی خاویر باردم می شوند و حتی سر و کله همسر سابق و حسودش پنه لوپه کروز نیز پیدا می شود.

11. بر باد رفته
چرا اسکارلت (ویوین لی) نمی تواند عاشق ریس (کلارک گابل) باشد؟ در حالیکه که او بسیار جذّاب تر از اَشلی (لیسلی هووارد) می باشد؟ او نمی تواند- و این سبب می شود تا مثلثی عشقی پدید آید.

12. غرور و تعصب
الیزابت بِنِت (کایرا نایتلی در نسخه سال 2005)، نسبت به شخصیت محکمی که پشت آقای دارسی (ماتیو مکفایدین) مغرور وجود دارد، حسادت می کند. و دنبال شخصیت مفتون کننده آقای ویکهام (رابرت فریند) می افتد. خوشبختانه، قبل از آنکه پرده نهایی بیافتد، او آگاه می شود.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017