تماس با مدیر
دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷


متن جالب كارت عروسي مليكا شريفي نيا+عکس

متن جالب كارت عروسي مليكا شريفي نيا+عکس

مليكا شريفي نيا، بازيگر نقش “ستاره” در مجموعه خروس در 21 آبان 1365 در تهران در خانواده اي هنرمند بدنيا آمد. او فرزند “محمدرضا شريفي نيا” و “آزيتا حاجيان” بازيگران سينما و تلويزيون و خواهر مهراوه شريفي نيا است.

مليكا بازي در سينما را از سال 370 با فيلمي به نام “اوينار” به كارگرداني شهرام اسدي كار خود را آغاز كرد.

شريفي نيا، هنر آموخته رشته گرافيك بوده و در زمينه هاي گرافيك، عكاسي، تصويرسازي كتاب و همچنين ساخت آثار حجمي بطور جدي فعاليت مي كند.

او در فيلم ها و سريال هاي مختلفي نقش آفريني كرد اما با ايفاي نقش “دريا” در سريال “شمس العماره” به كارگرداني سامان مقدم به موفقيت رسيد.

او براي اولين بار در مجموعه “آشپزباشي” با خواهر بزرگش مهراوه شريفي نيا هم بازي شد. مليكا شريفي نيا، در 14 ارديبهشت 1386 ازدواج كرد.

گفتني است، كه از مضامين آمده در كارت عروسي مليكا شريفي نيا مي توان «به بسمه تعالي شأنه با عمل به سنت پيامبر اعظم (ص) مجلس جشن و سرور به مناسبت وصلت ميمنت اثر عروس خانوم ميليكا خاتون‌ “نقاش باشي و آكتوريس” صبيه آقا محمد رضا خان شريفينيا و سركار عليه آزيتا خانوم حاجيان از “مشاهير تيارت و سينما توقراف” و ماه داماد ميرزا اميررضا “مدير صنايع و طرب” ولدخلف محمود رضاخان طلاچيان از كسبه مؤمن و محترم بازار تهران و سركار عليه ايران خانوم سرور بخش در منزل شخصي منعقد است.
مدعوين محترم از خواتين مكرمه و رجال معظم در يوم الجمعه به دار الضيافه نزول اجلال بفرماييد كه در آن انواع اطعمه و اشربه حلال و حلويات به نحو احسن مهيا مي باشد و مراسم به قواعد اسلامي برقرار و مجلس از آلات لهو و لعب از جمله جاز و قيتار و ساكسيفون و ترومپت و ديگر آلات غنا مبرا و منزه بوده و متبرك به صلوات، لكن انواع كف و كل و بشكن و اصوات بلبلي بلا اشكال است. » اشاره نمود.

ملیکا و همسرش

بنابراين گزارش؛ مليكا شريفي نيا در فيلم هايي چون “ديدار در استانبول” (1370) به كارگرداني افشين شركت، “دايان باخ” (1371) به كارگرداني فرهاد پوراعظم، “پري” (1373) به كارگرداني داريوش مهرجويي، “اشك و لبخند” (1373) به كارگرداني شاپور قريب، “آرايش مرگ” (1373) به كارگرداني افشين شركت، “ابر و آفتاب” (1375) به كارگرداني محمود كلاري، ميكس (1378) به كارگرداني داريوش مهرجويي، “مهمان مامان (1382) به كارگرداني داريوش مهرجويي، “دايره زنگي” (1386) به كارگرداني پريسا بخت آور ايفاي نقش كرد.

او همچنين در مجموعه هاي تلويزيوني افسانه پوپك طلايي (1377)، “آشپزباشي” (1388) ساخته محمدرضا هنرمند، “نون و ريحون” (1389) ساخته فرزاد مؤتمن را بازي كرده است.

شريفي نيا در تله فيلم “چشماتو ببند” ساخته مجتبي چراغعلي نيز نقش آفريني كرده است.

گفتني است؛ مليكا شريفي نيا، آخرين بازي اش در سريال “خروس” است كه در حال حاضر از شبكه دو در حال پخش است.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017