تماس با مدیر
سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۳۹۷


متئو فلامینی هافبک آرسنال کنار ستاره های موسیقی دنیا

متئو فلامینی هافبک آرسنال کنار ستاره های موسیقی دنیا

نام متئو فلامینی(Mathieu Flamini) هافبک آرسنال(Arsenal) در لیست برترین های مجله ان. ام. ای(NME) که یک مجله بریتانیایی در زمینه موسیقی است در کنار ادل(Adele)، تیلور سوئیفت(Taylor Swift)، لیبرتین(Libertines) و سایرین ذکر شده است.

ادل

ادل

در این طبقه بندی نام این فوتبالیست در کنار جی. جی آبرامز(JJ Abrams) کارگردان جنگ ستارگان و خواننده رپ کندریک لامار(Kendrick Lamar) برای به دست آوردن جایزه ‘قهرمانان مدرن روز’ که بیشترین دستاوردها را در سال ۲۰۱۵ به دست آورده اند، نیز دیده می شود.

تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت

این مجله توضیح می دهد که دلیل انتخاب فلامینی تلاش او برای حفظ جهان به وسیله ژئو انرژی توسط شرکت زیست محیطی اش و همچنین کمک به حفظ گیاهان بوده است.

زمانی که فلامینی آرسنال را در سال ۲۰۰۸ به مقصد میلان(AC Milan) ترک کرد، او و شریک تجاری اش پاسکال گرانتا(Pasquale Granata)، این شرکت را برای توسعه و تحول در صنعت انرژی بنیان نهادند.

فلامینی

فلامینی

آنها میلیون ها دلار برای تحقیقات، آزمایش ها، زیرساخت ها و هزینه کارمندان و کاگران خرج کرده اند؛ ماه گذشته بود که فلامینی اعلام کرد کمپانی جی. اف(GF) (برگرفته شده از نام گراناتا و فلامینی)، نخستین شرکتی است که توانسته میزان زیادی لولینیک اسید تولید کند، اسیدی که می تواند جانشین نفت و مشتقات آن شود. فلامینی پیشتر در مصاحبه با روزنامه سان(The Sun) گفته بود: «ما پیشگام هستیم. ما در حال گشودن بازاریم، بازاری که ارزش بالقوه آن ۲۰ میلیون پوند است».

در کنار مایلی سایروس(Miley Cyrus) و جنیفر لارنس(Jennifer Lawrence) که لیستی ۱۲ نفره را تشکیل می دهند، فلامینی رقابت دشواری در پیش دارد اما تا به حال تنها نام او برده شده است.

کسانی که نام شان در لیست NME دیده می شوند:

۱- تیلور سوئیفت
۲- کندریک لامار
۳- گروه لیبرتین
۴- مهایری بلک(Mhairi Black)
۵- مایلی سایروس
۶- نیکی میناژ(Nicki Minaj)
۷- متئو فلامینی
۸- ادل
۹- جنیفر لارنس
۱۰- جی جی آبرامز
۱۱- نوئل گلگر(Noel Gallagher)
۱۲- اسکپتا(Skepta)

تام هاوارد(Tom Howard) معاون سردبیر NME می گوید: فرآیند انتخاب بسیار پرشور و هیجان بود، جلسات متعددی برای انتخاب برگزیدگان برپا شد و کار بسیار دشوار بود. اما ما در نهایت به یک لیست ۱۲ نفره رسیدیم که بیشتر از سایرین به ما ایده قهرمانان مدرن امروز را می دادند

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017