تماس با مدیر
یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۷


مانی کسراییان به خارج رفت و همبازی صدف طاهریان شد

مانی کسراییان به خارج رفت و همبازی صدف طاهریان شد

مانی کسراییان به خارج رفت

خبری مبنی بر پیوستن یک بازیگر دیگر به شبکه ترکیه‌ای در فضای مجازی و برخی سایت‌ها منتشر شده است. گفته می‌شود مانی کسراییان بازیگر فیلم‌های سینمایی «بانوی اردیبهشت» و «ساکن طبقه وسط» مدت‌ها پیش مذاکرات خود را با این شبکه آغاز کرده بود و اکنون در یک سریال ترکیه‌ای بازی می‌کند.

مانی کسراییان فعالیت هنری را با بازیگری تئاتر آغاز کرد و در نمایش‌هایی چون «کبودان»، «اسفندیار و سیاوش به روایت من» ایفای نقش نمود  و بازیگری سینما را با فیلم «روزی که هوا ایستاد» آغاز کرد و با بازی در «بانوی اردیبهشت» به کارگردانی رخشان بنی‌اعتماد به سینما معرفی شد.

 

«عشق طاهر»، «مانی و ندا»، «هفت پرده»، «جایی دیگر» و «دوباره با هم» از دیگر فیلم‌های سینمایی است که کسراییان در آنها بازی کرده است.

این شبکه که به تازگی و بعد از دوبله سریال های ترکی تصمیم به تولید سریال گرفته، به تازگی ساخت سه سریال را در دستور کار قرار داده.

اما از قرار معلوم استفاده از چهره های مهاجرت کرده سینما و تلویزیون ایران کفایت نکرده و طی ماه های گذشته شبکه “جم” به تعدادی از کارگردانان و هنرمندان تلویزیون پیشنهاد همکاری در این سریال ها را داده است.

در این میان چند نفری که کم کار تر از بقیه بودند به این پیشنهادها پاسخ مثبت داده اند و تصمیم به ادامه راه شان در خارج از ایران گرفته اند.

عکس های مانی کسراییان

بازی مانی کسراییان در سریال های ترکیه ای

ترک وطن کردن مانی کسراییان

 

 

بیوگرافی

 

نام: مانی کسرائیان

تاریخ تولد: ۱۳۵۵

………………………………………..

متولد ۱۳۵۵ در شیراز. فارغ التحصیل بازیگری از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد.

بازی در بانوی اردیبهشت شانس بسیار خوبی برای او بود. هرچند که در سری دوم مجموعه تلویزیونی داستان یک شهر خیلی عالی ظاهر شد.

بانوی اردیبهشت (رخشان بنی اعتماد – ۱۳۷۶)

روزی که هوا  ایستاد (نادر ابراهیمی – ۱۳۷۶)

عشق طاهر (محمدعلی نجفی – ۱۳۷۸)

هفت پرده (فرزاد موتمن – ۱۳۷۹)

مانی و ندا (پرویز صبری – ۱۳۷۹)

جایی دیگر (مهدی کرم پور – ۱۳۸۱)

داستان یک شهر (مجموعه تلویزیونی، ۱۳۷۹)

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017