تماس با مدیر
پنج شنبه, ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۷


مازیار فلاحی و همسرش عسل قربانی و دخترش+بیوگرافی

مازیار فلاحی و همسرش عسل قربانی و دخترش+بیوگرافی

مازیار فلاحی و همسرش

مازیار فلاحی و همسرش عسل قربانی که آرشیتکت می باشد را کنار دختر و برادرانش مشاهده میکنید همچنین بیوگرافی مازیار فلاحی را میخوانید

مازیار فلاحی ( متولد ۲۶ مهر ۱۳۵۳ در کرج) دارای دو مدرک لیسانس مهندسی صنایع و لیسانس کارگردانی است. مازیار فلاحی در کرج زندگی می کند .

همسر مازیار که “عسل قربانی” نام دارد ، مهندس آرشیتکت است و در اداره شرکت “خانه طرح فاخته” با مازیار و خشایار همکاری میکند. حاصل این ازدواج یک فرزند دختر به نام باران است.

مازیار در تابستان ۹۳ سرپرستی پسربچه ای به نام “محمدحسام” را بر عهده گرفت .

مازیار فلاحی و همسرش عسل قربانی (1)

مازیار فلاحی و همسرش عسل قربانی

مازیار فلاحی و همسرش عسل قربانی (2) مازیار فلاحی و دخترش باران (2)

مازیار فلاحی و فرزندش باران

مازیار فلاحی و دخترش باران (1)  مازیار فلاحی و برادرانش خشایار و بردیا

مازیار فلاحی و برادرانش

 

دارای دو برادر به نام های خشایار و بردیا (شهریار) است .

برادر بزرگتر او ، خشایار فلاحی ، متولد ۲۰/۱۱/۱۳۵۰ است و مدیر برنامه های مازیار است . مازیار و خشایار در سال ۱۳۷۵ شرکتی به نام “خانه طرح فاخته” تاسیس کردند که شرکتی است که دکوراسیون داخلی طراحی میکند و هم اکنون نیز طراحی صحنه ی کنسرت های مازیار را بر عهده دارد . خشایار فلاحی دارای دو لیسانس متالوژی و معماریست و صاحب دو پسر دوقلو به نام های هیراد و هیربد است .

 

برادر کوچکتر مازیار فلاحی ، بردیا ، که سه سال از او کوچکتر است ؛ مهندس مکانیک است و ساکن ملبورن استرالیاست. او یک پسر به نام مهدیار دارد . اصلیت پدر این سه برادر ، طالقانی ست و اصلیت مادرشان از کرج است.

 

فوت پدر

متاسفانه در سن هفده سالگیِ مازیار ، پدرش به دلیل سانحه رانندگی ، دار فانی را وداع می گوید و از آنجایی که مازیار عاشقانه پدرش را دوست دارد ، سال ها بعد یکی از برترین و اولین آهنگ هایش به نام “دروغه” را برای پدرش میخواند و به او تقدیم میکند .

 

تحصیلات – کارگردانی سینما

وی نوازندگی گیتار را از سال ۱۳۶۸ آغاز نمود. در سال ۱۳۷۱ در رشته مهندسی صنایع وارد دانشگاه شد. همزمان در مرکز آموزشهای هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دوره کارگردانی سینما را در سال ۱۳۷۴ با رتبه عالی به پایان رسانید. فیلم کوتاه “مطرود” حاصل اولین تجربه کارگردانی او می باشد .
مجموعه داستان

پس از آن در سال ۱۳۷۶ مجموعه داستان های کوتاهش را تحت عنوان “کلاغ – پاییزکودکی” با نویسندگی مشترک بهزاد نوری سپهر منتشر نمود. بخش اول این کتاب با نام “کلاغ” شامل داستان های کوتاه مازیار و بخش دومش با عنوان “پاییز کودکی” نوشته بهزاد نوری سپهر است. داستان های مازیار دراین کتاب ریشه قصه های ترانه های او شد.


وبگردی
Copyright 2007 - 2017