تماس با مدیر
پنج شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۷


مادری 30ساله در روز پدر 6 قلو زایید+ تصاویر

مادری 30ساله در روز پدر 6 قلو زایید+ تصاویر

بیش از 50 نفر از تیم پزشکی در دالاس توانستند 6 قلوهای کارل 30 ساله را سالم بدنیا بیاورند.

دیلی میل نوشت: کارل سی ساله که اهل دالاس تگزاس است بعد از هفته ها که روی تخت بیمارستانی در بیرمنگام آلاباما منتظر نی نی های خود بود، سرانجام در عملی موفقیت آمیز 5 دختر و یک پسر خود را بدنیا آورد.

در عمل سزارین کارل بیش از 50 نفر از تیم پزشکی مرکز پزشکی بروکوود مشارکت داشتند چرا که لحظه تولد این 6 قلوها مصادف با روز پدر در امریکا بود و مردم این کشور با خوشحالی به شش قلوهای تازه متولد شده نگاه می کردند. بچه ها در سلامت کامل به سر برده و وزنشان از 450 گرم تا 1 کیلوگرم متفاوت است.

مادری 30ساله در روز پدر 6 قلو زایید+ تصاویر

 

 

 

مادری 30ساله در روز پدر 6 قلو زایید+ تصاویر

 

 

میشل پدر خانواده گفت این بهترین هدیه ای بود که می توانستم در روز پدر از همسرم دریافت کنم. جالب اینجاست که به میشل 6 ورقه شناسایی برای دیدن 6 فرزندش در بیمارستان داده شده بود که بعد از دیدن فرزندانش گفت همه چیز عالی است. دکتر بیل مک کنزی رییس تیم پزشکی و جراحی که 6 قلوها را بدنیا آورده می گوید کمک های خداوند باعث شد تا نوزادان بدون مشکل بدنیا بیایند. وی گفت تیم پزشکی بهترین مراقبتها را برای خانم کارل انجام داد. وی افزود نوزادان بین هشت و پنج دقیقه صبح تا هشت و هشت دقیقه صبح (به فاصله سه دقیقه ) با عمل سزارین بدنیا آمدند.
میشل و کارل با این 6 فرزند، حالا صاحب 9 فرزند هستند. خانم کارل در هفته بیست و هشتم از بارداری خود توانست نوزادان را بدنیا بیاورد. خانم کارل دومین زنی است که در هفته های اخیر 6 قلو بدنیا آورده است.استیسی کاری اهل آبینگتون در پنسیلوانیا نیز دو هفته قبل 6 قلو بدنیا آورد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017