تماس با مدیر
جمعه, ۸ اسفند , ۱۳۹۹


مادری دو کودک ۱ و ۵ ساله خود را در وان حمام خفه +عکس

مادری دو کودک ۱ و ۵ ساله خود را در وان حمام خفه +عکس

به گزارش سایت اوباما به نقل از لس آنجلس تایم، مادری دو کودک ۱ و ۵ ساله خود را در وان حمام خفه کرد و هنگامی که پدر خانواده وارد خانه شد، مشاهده کرد که جسد بی‌جان کودکان در حمام خانه افتاده است.

مسئولین بیمارستان عنوان کردند که وقتی این دو دختربچه به بیمارستان آورده شده بودند، بیهوش بودند و نفس نمی‌کشیدند .

همسایه‌ها که از دیدن بچه‌ها و این صحنه شوکه شده‌ بودند عنوان می‌کردند که این زن از افسردگی شدید رنج می‌برده و قبلاً هم گفته بود شاید اقدام به خودکشی کند. او به اداره خدمات اجتماعی درخواست مشاوره‌های روانشناسی داده بود اما کسی پاسخگو نبود.

براساس گزارش مذکور، این خانواده ۱۰ سال پیش از گوآتمالا به آمریکا آمده بودند و در ابتدا نیز مشکل خاصی در این خانواده دیده نمی‌شد. بچه‌ها همیشه شاد بودند و در حیاط بازی می‌کردند اما کم کم وضعیت تغییر کرد و مادر بچه‌ها دچار مشکلات روحی شد.

این تنها حادثه دردناک خانواده‌های آمریکایی طی هفته‌های اخیر نیست بلکه هفته گذشته نیز یک پدر روانی به نام “جاش پاول”، دو کودک ۳ و ۷ ساله خود را با تبر کشت و با محبوس کردن خود و فرزندانش داخل خانه، خانه را آتش زد.

پاول پیش از قتل کودکانش، متهم به قتل همسر خود بود اما دادگاه قضایی اصرار داشت که وی هفته‌ای یک روز بتواند کودکان خود را ببیند.

وی در آخرین دیدار با کودکان خود، نقشه شوم خود را عملی کرد.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019