تماس با مدیر
دوشنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۳۹۷


ماجرای داغ عروسی کیم کارداشیان و ساقدوشی بیانسه برای وی + عکس

ماجرای داغ عروسی کیم کارداشیان و ساقدوشی بیانسه برای وی + عکس

عروسی کیم کارداشیان

مراسم ازدواج کیم کارداشیان طی یک ماه آینده برگزار می شه  و به خاطر حواشی و اخبارش قطعا عنوان عروسی سال رو از آن خودش خواهد کرد . کیم کارداشیان و کانیه می خوان مطمئن بشن که این مراسم به یاد موندنی ترین و با شکوه ترین عروسی خواهد شد و دوست دارن که خانواده و دوستانشون از این شب لذت ببرن(البته برنامه ریزی هاشون که پیش تر از این خبر ساز شد خدا آخر و عاقبت عروسی رو به خیر بگذرونه) .

این زوج در حال حاضر در پاریس هستن و بدون شک در حال انجام اقدامات عروسی هستن.   قطعا الان کیم داره روی خودش و اندامش کار می کنه که لباس عروس به بهترین شکل توی تنش بشینه ، روی غذا ها نظارت می کنه ، گل ها و سرگرمی هایی که برای مراسم در نظر گرفته شده هم نباید از یاد بره .

مری جی بلینگ  یکی از مهموناست و کانیه ازش خواسته که آهنگ  Everything رو در مراسم اجرا بکنه چرا که کانیه فکر می کنه  تک تک ابیات شعر این آهنگ نشون دهنده عشق کانیه به کیم هستش .  طبق شنیده ها تنها ۳۹ مهمون به این مراسم دعوت هستن و می شه گفت این مراسم یه مهمونی خصوصی بین دوستای نزدیک و خانواده هستش .

و اما صحبت ها در مورد ساقدوش عروس !!  هممون به طور غیر علنی می دونیم که کیم کارداشیان از اون شخصیت هایی نیست که بیانسه طرفدارشه و شاید از ابتدای امر بیانسه چندان حس خوبی نسبت به کیم کارداشیان نداشته  اما چه راست چه دروغ این ۲ زوج مدت زیادی رو کنار هم گذروندن . به همین دلیل اکثر رسانه ها طبق شایعه ها و اخبار شنیده شده حدس می زنن که خیلی محتمله که بیانسه روز عروسی کیم کارداشیان به عنوان ساقدوش کنارش باشه . در حال حاضر صحبت های داغی در مورد این شایعه هست .

هالیوود ریپورتر

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017