تماس با مدیر
شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷


ماجرای جالب مدل لباس عروس رویایی یک دختر چاق! + عکس

ماجرای جالب مدل لباس عروس رویایی یک دختر چاق! + عکس

لباس عروس

ماجرای جالب مدل لباس عروس رویایی یک دختر چاق! + عکس

یک دختر جوان 26 ساله چاق برای اینکه بتواند مدل لباس عروس رویایی اش را بپوشد داماد را مجبور کرد برای ازدواج با او 7 سال صبر کند.
او می گوید برای اینکه “عروس چاق ” خطاب نشوم از نامزدم خواستم تا رسیدن من به وزن ایده آل تاریخ ازدواج را عقب بیاندازد که این امر 7 سال طول کشید.

او در طی این سالها رژیمهای غذایی زیادی را امتحان کرد  و نهایتا توانست طی این 7 سال 10 سایز کم کرده و به یک دختر با اندام متوسط تبدیل شود و بتواند مدل لباس عروس رویایی خود را بپوشد.
وی اضافه میکند برای اینکه بتواند مدل لباس عروس را به تن کند در این مدت هر رژیمی که دیگران به او پیشنهاد کرده اند انجام داده است و مهمترین عامل موفقیت خود را صبر و تشویق همسرش معرفی می کند. او زمانی خدمتکار آشپزخانه یک هتل بود و همین امر باعث افزایش وزن او شد.

او می گوید این افزایش وزن به قدری در من تاثیر گذاشت که خجالت می کشیدم با دوستانم به خرید بروم چرا که تنها یک یا دو مغازه در شهر محل زندگی ام لباسی داشتند که با سایز من هماهنگ باشد. او اضافه می کند اکنون اعتماد به نفس بالایی دارد و خوشحال است که توانسته است روز عروسی اش را با مدل لباس عروس مورد علاقه اش و آنطور که همیشه در رویاهایش می دید باشد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017