تماس با مدیر
جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹


ماجراي جالب زني که با 6 هووي خود زندگي می کرد +تصاویر

ماجراي جالب زني که با 6 هووي خود زندگي می کرد +تصاویر

خانم “تريسي شارپ” به همراه همسر و 6 زن ديگر او در يک مزرعه زندگي ميکرد.او ميگويد حسادت به شدت در ميان اين زنان رايج بود و اين خانم 46 ساله نهايتا تصميم گرفت در سال 2010 آن خانه را ترک کرده و به همراه فرزندانش به تنهايي در خانه اي ديگر زندگي کند.

او ميگويد از اينکه شوهرش را با 6 زن ديگر تقسيم کرده بود مشکلي نداشته است . او عاشق همسر خود بوده و با تلاش فراوان در مزرعه و کار در کنار ديگران سعي داشت زندگي اش را حفظ کند.
اما نهايتا انزوا ، حسادت بيش از حد زنان به يکديگر و تنهايي باعث شد او تصميم بگيرد شوهرش را رها کند.
اين زن 46 ساله ميگويد : اين مرد مثل يک پادشاه بر زنان حکمراني ميکرد اما زنان به صورت مداوم در حال درگيري و مشاجره با يکديگر بودند . 6 روز در هفته کار ميکردند و فقط ماهانه 30 پوند به عنوان خرجي از همسر خود دريافت ميکردند.
او دومين همسر اين مرد است و در سال 1998 ازدواج کرده اند. اين مرد 12 فرزند از 7 همسر خود دارد.و گفتني است که طبق گزارشات هيچکدام از اين ازدواجها رسمي و قانوني نيست.
اين زنان در يک مزرعه بزرگ 675 هزار پوندي زندگي ميکنند . خانم شارپ ميگويد: احساس ميکردم در يک خانه جهنمي دچار طلسمهاي شيطاني شده ام براي همين تصميم گرفتم خود را نجات دهم . اگرچه زندگي در اين شرايط سخت بحران اقتصادي واقعا مشکل است اما اين آرامش را به بودن در کنار ديگر زنان همسرم ترجيح ميدهم.
وبگردی
Copyright 2007 - 2019