تماس با مدیر
جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹


لوتار ماتئوس در آستانه ازدواج+عکس

لوتار ماتئوس در آستانه ازدواج+عکس

فوتبالیست مشهور

 

“لوتار ماتئوس” یکی از ستارگان بزرگ تاریخ فوتبال آلمان است و از بسیاری لحاظ رکورددار است.۱۵۰ بازی برای تیم ملی فوتبال آلمان انجام داده، ۲۵ بازی برای آلمان در پنج دوره از جام جهانی در بین سال های ۱۹۸۲ تا ۱۹۹۸، و از آن گذشته ۱۰۰ بازی در لباس باشگاه‌های بروسیا مونشن گلادباخ، بایرن مونیخ و اینترمیلان در چارچوب رقابت های باشگاه‌های اروپا دارد.

“ماتیوس” اما در زندگی شخصی به هیچ عنوان مانند زندگی ورزشی موفق نبوده است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید وی تاکنون چهار بار ازدواج کرده و هر چهار بار با وجود داشتن فرزندان متعدد هم کارش به جدایی انجامیده است.

نخستین باری که وی ازدواج کرد، به سال ۱۹۸۱ میلادی مربوط می‌شود. در آن هنگام با “سیلویا” پیمان زندگی بست که حاصل آن دو دختر بود. این زندگی مشترک در سال ۱۹۹۲ به بن‌بست طلاق خورد.
در سال ۱۹۹۴ وی با “لولیتا مورنا”، دانشجوی سوئیسی ازدواج کرد. ثمره این ازدواج، پنج‌سال زندگی و تولد یک پسر بود.

ماتیوس پس از آن‌که در سال ۱۹۹۹ از همسر سوئیسی‌اش جدا شد، اظهار ‌داشت دیگر به سراغ تجربه تکرار پیمان ‌زناشویی نخواهد رفت اما او بار دیگر ازدواج کرد و “ماریجانا کاستیچ”، اهل صربستان سومین همسر این بازیکن اسبق آلمانی شد ولی در سال ۲۰۰۷ او اعلام طلاق کرد.

کمی پس از آن وی با “کریستیانا لیلی‌یانای” اوکراینی آشنا شد و ازدواج کرد و درست در نخستین روز سال ۲۰۰۹ میلادی خبر طلاق این دو در لاس‌وگاس امریکا انتشار یافت.

دو سال قبل دست از چهارمین پیمان زناشویی کشید، او از چند ماه قبل با “آریدانه”، دانشجوی ۲۴ ساله رشته روانشناسی آشنا شده است. این موضوع سبب شد تا رسانه‌‌های کشورش اخبار مربوط به آن را منعکس کنند و حتی گزارش دهند به‌زودی ازدواج این دو تحقق خواهد یافت؛ اما درست در زمانی که فوتبالدوستان آلمانی منتظر جشن ازدواج این چهره بودند، انتشار خبری تعجب همگان از جمله آریدانه را برانگیخت.

این خبر جنجالی مربوط به آشنایی کاپیتان اسبق ژرمن‌‌ها با “یوانا توژینکی” ۲۷ ساله است. برخی رسانه‌‌های محلی نوشتند این خانم۲۷ ساله ششمین زن زندگی بازیکن سال‌‌های دور آلمان‌‌ها به شمار می‌رود و حتی پیشنهاد ازدواج نیز دریافت کرده است.

با انتشار این خبر، جنجال تازه‌ای درباره وی به وجود آمد زیرا “آریدانه” در گفتگو با یک نشریه خانوادگی عنوان کرد از بی‌تعهدی ستاره پیشین شوکه شده و نمی‌تواند چنین رفتاری را درک کند. ماتیوس که در دوران جوانی، چهره‌ای موفق و حتی جهانی بود، به تعبیر خود ژرمن‌‌ها در زندگی خصوصی و تشکیل خانواده، یکی از ناموفق‌ترین‌‌های جهان به شمار می‌رود.

 





وبگردی
Copyright 2007 - 2019