تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۱ خرداد , ۱۳۹۹


لقب های بازیکنان تراکتور

لقب های بازیکنان تراکتور

بازیکنان تراکتور

از قدیم رسم است كه هواداران و لیدرهای تیمهای باشگاهی برای بازیكنان محبوب خود القابی دست و پا می كنند تا آنها را با این القاب در ورزشگاهها تشویق كنند. از قدیم به علی پروین می گفتند سلطان. یا مثلا شاهرودی را با شعار شاهرودی مالدینی صدا می زدند. چندین و چند نمونه دیگر هم وجود دارد. استقلالی ها به محمد نوازی بابت سانترهای مواجش می گفتند ممد دیوید بكام. پرسپولیسی ها به بهروز رهبری فر می گفتند بهروز كاستا كورتا و كاویانپور را كارلوس كاویانپور صدا می زدند. مهدی پاشازاده را می گفتند مهدی پاشاجهان. استقلالی ها به مجتبی جباری می گویند زیدان آسیا. به جواد نكونام می گویند جواد لالیگایی.فرهاد مجیدی را ابتدای فوتبالش با لقب فرهاد آلبرتینی صدا می زدند و چندین و چند نمونه دیگر كه فقط مختص سكوها است.
هواداران تراكتورسازی اما طی سالهای گذشته نشان داده اند در انتخاب لقب برای بازیكنان خود از باشگاههای دیگر پیشی گرفته اند. آنها امسال و در حالی كه هنوز لیگ شروع نشده دست به ابتكار زده اند و برای بازیكنان محبوب خود لقب ساخته اند. به عنوان مثال ، تراكتوری ها می خواهند مجید جلالی را با شعار « جلالی فرگوسن» در ورزشگاه صدا بزنند.
آنها از مدتها پیش برای مرتضی اسدی شعار:« اسدی ترك اوغلی » را انتخاب كرده اند. آن هم به دلیل اینكه خانواده اسدی اصالتی آذری دارند. تراكتوری ها محمد نصرتی را با شعار:« ممد با تعصب» تشویق می كنند. برای حامد لك، دروازه بان جدید خود هم لقب:« حامد اولیور كان» را در نظر گرفته اند تا امسال و بعد از رفلكس هایش او را با این شعار تشویق كنند.
مصطفی اكرامی برای تراكتوری ها:« اكرامی با مرام » بود كه البته امسال به ذوب رفت تا فوتبال خود را در اصفهان ادامه دهد. مهدی كیانی كه جزو محبوبترین بازیكنان تراكتورسازی محسوب می شود با شعار:« كیانی غیرتی» تشویق می شود. تراكتوری ها شعر:« غیرتیم،غیرتیم. من مهدی كیانی ام» را برای هافبك دفاعی قدرتی خود می خوانند.
محمد ابراهیمی هم كه از چند سال پیش و به دلیل سرعت بالا و استارت های انفجاری اش لقب:« ممد اف 14 » را به خود اختصاص داده.
تراكتوری ها برای علی كریمی هم لقب جدیدی در نظر گرفته اند. آنها كریمی را با شعار:« كریمی كاپرفیلد » تشویق می كنند. حساب جواد كاظمیان هم كه جداست. او به دلیل آن شادی گل و رقص كره ای به :« جواد گانگنام استایل» معروف شده.
در نهایت هم تراكتوری ها به سعید دقیقی كه بهترین تمام كننده تیمشان است می گویند:« سعید آقای گل» اینها القابی است كه طرفداران پرشور تراكتورسازی ، برای بازیكنان محبوبشان در نظر گرفته اند.
القابی كه می توانند با صدای 80 هزار تماشاگر خونگرم تبریزی لرزه بر اندام هر تیم و هر بازیكنی بیندازند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019