تماس با مدیر
شنبه, ۵ اسفند , ۱۳۹۶


لباس عجیب غریب خواننده آلبوم فرکانس در کنسرت

لباس عجیب غریب خواننده آلبوم فرکانس در کنسرت

خواننده آلبوم فرکانس

 

اخبار,اخبار فرهنگی,لباس عجیب خواننده در کنسرت پر زرق و برقش

در این برنامه چهره هایی چون امیرحسین رستمی، سیاوش خیرابی، حسین سلیمانی، پرند زاهدی، سید محمد کاظمی، پرویز شفیع‌زاده، شاهین جمشیدی، محمدرضا احمدی و حمید شفیع‌زاده به عنوان میهمان حضور داشتند.
احسان حق شناس برای جذابیت‌های بصری این کنسرت برنامه ریزی‌های ویژه ای کرده بود. به محض ورود به سالن، LED های بزرگی که تمام فضای پشت استیج را فرا گرفته بود، خودنمایی می‌کرد. همچنین برای هر یک از قطعات تصاویری دیدنی در نظر گرفته شده بود.
قرار بود اعضای گروه با لباس‌های یکدست نیروهای ویژه پلیس روی استیج حاضر شوند که دقایقی قبل از آغاز کنسرت از آن ممانعت به عمل آمد.
احسان حق شناس کنسرتش را با قطعه ی «پرچم من» که به مناسبت جام جهانی 2014 تولید و منتشر شده بود آغاز کرد. همزمان با اجرای این قطعه، تصاویری از قهرمانان ورزش ایران پخش شد.
او در آغاز برنامه ضمن خوش آمدگویی به حاضرین اظهار داشت: «قرار بود اتفاق‌های ویژه تری برای این کنسرت بیفتد که متاسفانه نشد، اما همه ی تلاشمان را می‌کنیم تا شب خوبی با شما رقم بزنیم».
در ادامه قطعات «وابسته» و «با تو» از آلبوم «فرکانس» به اجرا در آمدند. «جای تو»، «احساسمو» و «همسر» قطعات بعدی کنداکتور این کنسرت بودند و پس از آنها نوبت به «لب دریا» رسید که از پرطرفدارترین آثار احسان حق شناس است.
پس از اجرای چند قطعه ی ریتمیک، قطعه ی اسلو «توهم» با ترانه ای از «سید محمد کاظمی» و ملودی «ماهان بهرام خان» خوانده شد و بعد حق شناس «عاشق چشماتم» از آلبوم «من و ما» را خواند.
«کجا می‌ری؟!» با ترانه و ملودی «امیر یگانه» که تابستان امسال منتشر شده و با استقبال خوبی از سوی مخاطبین روبرو شده بود، قطعه ی بعدی این کنسرت بود که در قالب کلیپی حرفه‌ای و پرهزینه که ساخته ی «برداران بوشهری» بود شنیده شد. این کلیپ به زودی از طریق «تماشاخانه سایت موسیقی ما» منتشر خواهد شد.
پس از پخش این موزیک ویدئو، قطعه «بی خوابی» با ترانه و آهنگی از «یاس» اجرا شد.
احسان حق شناس کنسرت را با خواندن «زندگی» و «احساس تو» ادامه داد. «دلشوره» که اثری از «محسن شریفیان» است، آخرین قطعه کنداکتور برنامه بود که با استقبال حضار خوانده شد.
در پایان حق‌شناس بنا به درخواست حضار، بار دیگر «لب دریا» را اجرا کرد تا کنسرتش را با هیجان به پایان برده باشد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017