تماس با مدیر
سه شنبه, ۱۱ آذر , ۱۳۹۹


قیمت بنزین اصلاح نشود، از خارج وارد می‌کنیم

قیمت بنزین اصلاح نشود، از خارج وارد می‌کنیم

قیمت بنزین اصلاح نشود، از خارج وارد می‌کنیم

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اگر دولت بودجه را در زمان مقرر به مجلس ارائه نکند، مجبوریم برای اجرایی شدن کار‌ها و عملیات‌های عمرانی بودجه را دو دوازدهم تصویب کنیم.

ارسلان فتحی‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در رابطه با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه از سوی دولت با بیان این مطلب که مجلس اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها را در سال جاری ممنوع کرده است گفت: نمایندگان در نظر دارند با لحاظ کردن بودجه ۹۲ کل کشور اجازه اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه را با توجه به شرایط و میزان درآمدی بودجه به دولت بدهند.

وی افزود: دولت باید قیمت حامل‌های انرژی و بنزین را اصلاح کند و اگر این اتفاق نیفتد ما احتمالا می‌بایست از خارج بنزین وارد کنیم که این امر مشکلاتی را بوجود خواهد آورد.

رئیس کمسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت باید در چارچوب قانون اقدام کند تا شائبه انتخاباتی نداشته باشد.
فتحی‌پور گفت: دولت مجلس و قوه قضاییه باید به این سمت بروند که در کشور آرامش ایجاد شود چرا که تاکیدات مقام معظم رهبری نیز  در این زمینه تاکید دارد. مسولان باید تلاش کنند تا کشور به حاشیه رانده نشود و خدای نکرده مسوولی نباید از بیت المال برای انتخابات بهره‌ای بگیرد.

نماینده کلیبر در خانه ملت تصریح کرد: باید کاندیداهایی که از بیت المال برای انتخابات بهره می‌برند شناسایی و به مردم معرفی شوند که این افراد در نظر دارند تا با استفاده از پول بیت المال خود را در جامعه معرفی کنند.

رئیس کمیسوین اقتصادی مجلس گفت: همه کاندیدا‌ها باید در معرفی خود چیزی از خود داشته باشد نه اینکه به بیت المال دست درازی کند.

نماینده کلیبر در خانه ملت با بیان به احکام صادر شده در بودجه اشاره و بیان کرد: خیلی از احکام در بودجه مطرح شده ولی هنوز در کشور اجرایی نشده است و نمایندگان باید به ردیف‌ها بیشتر از احکام توجه کنند.

فتحی‌پور در پایان خاطرنشان کرد: اگر دولت بودجه را در زمان مقرر به مجلس ارائه نکند قطعا مجبور خواهیم شد برای اجرایی شدن کار‌ها و عملیات‌های عمرانی بودجه را دو دوازدهم تصویب کنیم

وبگردی
Copyright 2007 - 2019