عضو کانال ما شوید و سرگرم بشوید

قیمت ایکس‌باکس وان مشخص شد

Like Like Love Haha Wow Sad Angry مایکروسافت خبرهای بسیار مهمی را در هنگام رونمایی از ایکس‌باکس وان همچنان نزد خود نگه داشت تا کم‌کم آن‌ها را به کاربران بدهد. بعد از روشن شدن تکلیف نیاز کنسول این کمپانی به «اتصال دائم» به اینترنت، اکنون قیمت ایکس‌باکس وان نیز مشخص شده است. مایکروسافت ماه گذشته […]

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

مایکروسافت خبرهای بسیار مهمی را در هنگام رونمایی از ایکس‌باکس وان همچنان نزد خود نگه داشت تا کم‌کم آن‌ها را به کاربران بدهد. بعد از روشن شدن تکلیف نیاز کنسول این کمپانی به «اتصال دائم» به اینترنت، اکنون قیمت ایکس‌باکس وان نیز مشخص شده است.
مایکروسافت ماه گذشته و در هنگام معرفی ایکس‌باکس وان، برخی از جزئیات بسیار مهم را درباره این کنسول اعلام نکرد و به این ترتیب بسیاری از مردم را رنجاند. این کمپانی اگرچه از زمان رونمایی ایکس‌باکس وان تا کنون بسیاری از این جزئیات را به اطلاع مردم رسانده است (از جمله نیاز کنسول به اتصال به اینترنت هر 24 ساعت یک بار و شیوه برخورد کمپانی با بازی‌هایی که به دیگران قرض داده می‌شود)؛ اما باز هم دو عدد از مهم‌ترین سؤال‌ها درباره کنسول مایکروسافت باقی مانده است: چه قیمتی و چه زمانی؟
به نظر می‌رسد بازی‌خورهای ایرانی برای خرید ایکس‌باکس وان علاوه بر حدود پنج ماه انتظار، باید بین 1.5 تا 2 میلیون تومان هزینه کنار بگذارند.
کمپانی سازنده ایکس‌باکس وان امروز در برنامه خود در نمایشگاه E3 2013 بالأخره قیمت کنسول جدید خود را اعلام کرد؛ این کنسول که نوامبر امسال در 21 کشور جهان عرضه می‌شود، در آمریکا قیمتی معادل 499 دلار خواهد داشت و همراه با سنسور کینکت و یک کنترلر بی‌سیم فروخته می‌شود. قیمت کنسول مایکروسافت در اروپا 499 یورو خواهد بود؛ در حالی که مشتریان انگلیسی باید 429 پوند برای خرید ایکس‌باکس وان هزینه کنند.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

نظرات

بدون دیدگاه

دیدگاه شما چیست؟


*

ویژه ها

قابل توجه شما

وبگردی پرداد

X بستن