تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱۹ تیر , ۱۳۹۹


«قهوه تلخ» برای همیشه تعطیل شده!

«قهوه تلخ» برای همیشه تعطیل شده!

فکر می‌کنم «قهوه تلخ» با توجه به شرایطی که پیش آمده برای همیشه تعطیل شده و نمی‌دانم مسئولانش بخواهند دوباره این کار را ادامه دهند یا نه.

هادی کاظمی بازیگر نقش باباشاه قهوه تلخ

به گزارش شبکه ایران و به نقل از «قاعده بازی» هادی کاظمی بازیگر نقش باباشاه قهوه تلخ دربخشهایی از گفت وگوی خود با ویژه نامه نوروزی زندگی ایده آل حرفهای تازه ای درباره حواشی سریال قهوه تلخ زده است. بخشهایی از گفته های کاظمی را در ادامه می خوانید:

در خیابان به من می گویند پول‌تان را خوردید و چاق شدید و کار را تعطیل کردید!

نمی‌توان خیلی از مسائل را درباره «قهوه تلخ» گفت اما معلوم است که بابت تعطیل شدن کار ناراحت هستم. مردم از ما توقع دارند و بارها شده در خیابان به من گفته‌اند پول‌تان را خوردید و چاق شدید و کار را تعطیل کردید! اما واقعیت چیز دیگریست؛ الان حدود 7 ماه است از این مجموعه طلب داریم و خبری از پول نیست! فکر می‌کنم «قهوه تلخ» با توجه به شرایطی که پیش آمده برای همیشه تعطیل شده و نمی‌دانم مسئولانش بخواهند دوباره این کار را ادامه دهند یا نه. نمی‌دانم آن زمان اگر دوباره بخواهند این کار را ادامه دهند من دوباره همکاری می‌کنم یا نه، باید با توجه به شرایط و موقعیت تصمیم‌گیری کرد ولی مطمئنا آن زمان، من «هادی کاظمی» قدیم نیستم، چون خودشان خواستند این شکلی شوم و جور دیگری باهاشون کار کنم! واقعا همه بچه‌ها در این پروژه معرفتی و با جان و دل کار کردند اما وقتی به تهیه‌کنندگان زنگ می‌زنیم و جواب نمی‌دهند، چه کار می‌توان کرد؟ برای مراسم افتتاحیه «لیالی» هم از «مهران مدیری» دعوت کردم بیاید اما چون به دلیل اتفاقاتی که افتاده مدتی دچار افسردگی شده بود، به من گفت می‌خواهم چند روزی به یک مسافرت بروم و زمانی که برگشتم، حتما پیشت می‌آیم. این اتفاق برای همه‌مان افتاد که دچار افسردگی شویم؛ وقتی کاری انجام می‌دهی و آن نتیجه‌ای که انتظارش را داری نمی‌گیری، معلوم است نباید حالت خوب باشد.

برای برنامه هایشان از ما سوء استفاده کردند

امام صادق(ع) می‌گویند: «تا عرق کارگر خشک نشده، باید دستمزدش را داد.» اما این اتفاق در شغل ما بازیگران به ندرت می‌افتد؛ یعنی شمای بازیگر کارت را نقدا انجام می‌دهی اما دستمزدت را نسیه تحویلت می‌دهند! تازه اگر همان نسیه را هم بدهند! جالب‌ترش این‌که یک تشکر خشک و خالی هم ازتو نمی‌کنند! مثلا یک بار نشد سر ‌سریال «قهوه تلخ»، آقایان تهیه‌کننده یک مراسم تقدیر و تشکر از عوامل و بازیگران‌شان برگزار کنند تا از زحماتی که برای کارشان کشیده شده بود تشکر کنند! پولی که باید می‌دادند را که ندادند، حداقل یک تشکر که می‌شد انجام داد. اما تا آن‌جا که توانستند برای مجله‌شان یا مراسم‌هایی که برگزار می‌کردند از ما سوء‌استفاده ابزاری کردند و هر جا خواستند رفتیم! همیشه گفته‌اند «شکر نعمت، نعمتت افزون کند.» اما دوستان‌مان تشکری از ما به عمل نیاوردند و دیدیم چه اتفاقاتی برای مجموعه‌شان افتاد. آن چیز لذت‌بخشی که حرفه رستوران‌داری دارد، آن تشکر‌ی است که مخاطب شما از شما به عمل می‌آورد و همان تمام خستگی زحماتی که کشیده شده را جبران می‌کند. این‌جا وقتی نقدا کار می‌کنی، نقدا هم پولش را دریافت می‌کنی و این، برتری این شغل نسبت به حرفه ماست. تازگی‌ها فهمیده‌ام چقدر شغل‌های خوبی به غیر از بازیگری وجود دارد که تا حالا سراغ‌شان نرفته بودم! متاسفانه این روزها کار هنری شغل محسوب نمی‌شود و هیچ بعید نیست آن را کنار بگذارم. ‌‌امیدوارم آنقدر از حضور در این شغل جدیدم رضایت به دست بیاورم که بتوانیم در جاهای دیگر شهر یا حتی کشور شعبه بزنیم و کارمان را گسترش بدهیم.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019