تماس با مدیر
جمعه, ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۸


قرارداد نجومی پردرامدترین خواننده زن +عکس

قرارداد نجومی پردرامدترین خواننده زن +عکس

شنيده ميشود “ادله” برنده جايزه بهترين ترانه متن در اسکار امسال قراردادي 10 ميليون دلاري با يک برند معروف لوازم آرايشي امضا کرده است. شايعاتي شنيده ميشود مبني بر اينکه اين ستاره انگليسي که اکنون چند ماهي است ساکن نيويورک شده است قصد دارد تا مليت خود را تغيير داده و براي هميشه يک امريکايي باشد.

گزارشها نشان ميدهد “ادله” 24 ساله که مادر يک فرزند است گفته بود به هيچ عنوان اسپانسر هيچ شرکتي نخواهد بود اما به نظر ميرسد اين مبلغ بالاي پيشنهادي او را در تصميمش مردد کرد و نهايتا پذيرفت تا با اين شرکت قرارداد امضا کند.
يک دوست نزديک او ميگويد : اين پول ميتواند نقش زيادي در زندگي اقتصادي ادله داشته باشد و براي همين او اين قرارداد را پذيرفته است.
در سال گذشته ميلادي ادله که درآمدي 32 ميليون دلاري در کارنامه کاري اش داشت از ستاره هايي که براي برندهاي معروف تبليغات ميکنند انتقاد کرده بود او در مصاحبه اي جنجالي اعلام کرده بود هرگز اجازه نميدهد نامش در کنار هيچ برندي ديده شود.
او اکنون نام بزرگي در عرصه موسيقي محسوب ميشود ، وي برنده جايزه اسکار ، گرمي و چند جايزه معتبر ديگر در اين عرصه بوده است که اعتبار نام را بيشتر ميکند و هر برند تجاري را وسوسه ميکند تا براي دستيابي به بازار بهتر از نام او استفاده کنند.
امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017