تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۱ مرداد , ۱۳۹۹


قرارداد بازیکن جدید استقلال ثبت شد+ عکس

قرارداد بازیکن جدید استقلال ثبت شد+ عکس

عباس محمدرضایی با فسخ قراردادش در شیراز به تهران آمد و استقلالی شد. نکته جالب درباره محمد رضایی که سابقه بازی در تیم های صبا و سایپا را دارد این است که او حتی ریالی برای رضایتنامه اش نپرداخته و راهی استقلال شده است. این بازیکن عملکرد موفقی را در هفته های اول لیگ داشت و  یکی از ستاره های تیم جوان محمود یاوری محسوب می شد.

 

محمد رضایی درباره رسمی شدن حضور خود در استقلال اظهار داشت: «از این اتفاق بسیار خرسندم. من به تیمی محبوب پیوستم که توجهات زیادی به آن می شود. علاوه بر اینکه خواهان موفقیت استقلال و خوشحالی هوادارانش هستم، می خواهم با حمایت کادرفنی و هواداران دوباره لباس تیم ملی را بپوشم.»
وی درباره اینکه در این مدت جو استقلال را چطور دیده، گفت: «جو استقلال خوب و صمیمی است.در این تیم منافع شخصی وجود ندارد.»
محمدرضایی درباره تفاوت های استقلال با فجرسپاسی گفت: «این دو با هم قابل مقایسه نیستند. بازیکنانی که در استقلال حضور دارند همه نامی اند. حضور در این تیم سطح کیفی هر بازیکنی را افزایش می دهد.»
وی درباره  بازی با سایپا در جام حذفی عنوان کرد: «در صورت صلاحدید کادر فنی می توانم در این بازی حضور یابم. سایپا تیم خوبی است. در این تیم روزهای خوبی را پشت سر گذاشتم اما از این تیم ناخواسته جدا شدم. مثل بازی فجر و سایپا که 3 امتیتاز برای یاوری گرفتم می خواهم برای استقلال هم مثمر ثمر باشم.»

وبگردی
Copyright 2007 - 2019