تماس با مدیر
سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۳۹۷


قتل مرموز دو نوعروس اتریشی عضو داعش + عکس

قتل مرموز دو نوعروس اتریشی عضو داعش + عکس

داعش

روزنامه های اتریش اعلام کردند عناصر گروه تروریستی داعش در استان رقه سوریه، یکی از جوان ترین زنانی را که سال گذشته به این گروه پیوسته بود، پس از تلاش برای فرار، به شیوه ای عجیب و نادر اعدام کردند.
طبق گزارشها، یکی از دو زن جوانی که سال گذشته از اتریش فرار کرد تا به داعش بپیوندد، پس از تلاش برای گریختن از دست این گروه تروریستی در استان رقه سوریه، به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت و جان باخت.

“سامرا کیزونوویچ” که هنگام کشته شدن ۱۸ ساله داشت و “سابینا سلموویچ،” دوست وی که دو سال از او کوچکتر بود، دو دختری بودند که در آوریل (فروردین) سال گذشته به صفوف  داعش ملحق شدند. آنها پس از مخفی شدن از دست خانواده هایشان که از بوسنی به وین، پایتخت اتریش مهاجرت کرده بودند، به این گروه تروریستی پیوستند. این دو دختر پیش از مخفی شدن، به مسجدی در وین می رفتند و در آنجا فریب عناصر افراطی را خوردند. این دو پس از آن در نامه ای مشترک به نزدیکانشان گفتند:

“ما در صراط مستقیم هستیم. ما برای اسلام به سوریه سفر کردیم و جستجو برای یافتن ما فایده ای ندارد. ما در راه خدا می جنگیم تا کشته شویم. شما را در بهشت خواهیم دید.”

سامرا کیزونوویچ

سامرا کیزونوویچ ۱۸ ساله

سابینا سلموویچ

سابینا سلموویچ ۱۶ ساله

پس از این اتفاق، تصاویری از این دو در شبکه های اجتماعی منتشر شد که آنها را مسلسل به دست و در کنار عناصر داعش نشان می داد.

قتل مرموز دو نوعروس اتریشی عضو داعش

نخستین تصاویر محجبه منتشر شده از این دو نوعروس داعشی

قتل عروس اتریشی عضو داعش

تصویر سمت چپ: سابینا در کنار گروه تروریستی داعش

همچنین این دو نفر پس از ملحق شدن به داعش، با عناصر این گروه تروریستی داعش ازدواج کردند. در سپتامبر سال گذشته ( شهریور) خبرهایی از کشته شدن “سابینا سلموویچ،” منتشر شد. “یوهانا میکل لایتنر،” وزیر کشور اتریش آن زمان بدون اعلام نام وی گفت این فرد خودش را کشته است. دسامبر سال گذشته ( آذرماه) یکی از وکلایی که در شورای امنیت در نیویورک مشغول کار بود، اعلام کرد “سابینا” در درگیری های سوریه کشته شده است. وی همچنین اعلام کرد “سامرا کیزونویچ،” زنی که با ضرب و شتم اعدام شد، مخفی شده است.

اعدام سابینا سلموویچ

سابینا سلموویچ با حجاب

روزنامه اتریشی  “Österreich” که خبر کشته شدن “سامرا” را منتشر کرد، توضیح نداده است وی چه زمانی کشته شده و به چه صورت مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

اعدام وحشتناک 2 نوعروس داعشی

سابینا و سامرا در کنار گروه تروریستی داعش

اعدام سامرا کیزونوویچ

سامرا در کنار گروه تروریستی داعش

در سالهای اخیر،  بسیاری از جوانان و دختران اتریشی به گروه تروریستی داعش در سوریه پیوسته اند.


وبگردی
Copyright 2007 - 2017