تماس با مدیر
دوشنبه, ۴ تیر , ۱۳۹۷


قتل حامد بهداد توسط فخیم زاده بخاطر ماجرای ناموسی

قتل حامد بهداد توسط فخیم زاده بخاطر ماجرای ناموسی

قتل حامد بهداد

 

ماجرای درگیری حامد بهداد و مهدی فخیم زاده در سریال دندون طلا چیست؟

مهدی فخیم زاده چهره ای است که هرچند با ایفای نقشهای مکمل در سینمایفارسی خود را محک زد اما در دهه های شصت و هفتاد و با ساخت آثاری چون “مسافران مهتاب”، “خواستگاری” و “همسر” بود که شهرت پیدا کرد.

فخیم زاده نوروز امسال سریال “فوق سری” را روی آنتن داشت که البته بواسطه حواشی خاص این سریال از عدم حضور فرامرز قریبیان در آن گرفته تا حرف و حدیثهایی که خودش درباره ممیزی سریال مطرح کرد و البته از سوی مدیران رسانه ملی رد شد در کانون توجه قرار گرفت.

مهدی فخیم زاده اما این روزها مشغول بازی در یک مینی سریال است؛ مینی سریالی با نام “دندون طلا” اثری اقتباسی از نمایشنامه ای به همین نام که کارگردانی آن برعهده داوود میرباقری است.

فخیم زاده در “دندون طلا” ایفاگر نقش یک قهوه چی به نام “قنبر دیزل” است؛ قهوه چی میانسالی که دختری فراری از خانه به او پناه می آورد و این قهوه چی دل در گروی محبت وی می دهد.

جالب درباره “دندون طلا” ایفای نقش حامد بهداد شمایل جوان سینمای ایران در برابر فخیم زاده است. بهداد در “دندون طلا” در نقش آوازخوانی به نام “بلبل” ظاهر شده است. آوازخوانی که “قنبر دیزل” در برهه ای از زمان به او کمک می کند و سعی دارد زیر پر و بالش را بگیرد.

گردن بندی که فخیم زاده به ستاره اسکندری هدیه داده…

در تازه ترین سکانسهای فیلمبرداری شده “دندون طلا” درگیری تمام عیاری که میان فخیم زاده و بهداد در قهوه خانه قنبر صورت می گیرد ضبط شد.

ماجرا بر سر آن است که قهوه چی(فخیم زاده) بعد از اینکه عاشق دختری فراری به نام “نیر”(ستاره اسکندری) میشود از او فرزنددار میشود؛ فرزندی که قهوه چی او را نمی بیند اما به “نیر” گردنبندی را هدیه میدهد و از او میخواهد این گردن بند را به فرزند ببخشد تا او یادگاری از پدر داشته باشد.

 


بهداد و فخیم زاده در حال تمرین سکانس درگیری

قتل بهداد توسط فخیم زاده بخاطر ماجرایی ناموسی

سالها بعد قهوه‌چی گردن‌بند را به گردن دختری می بیند که نقشش را باران کوثری ایفا می کند. اینجاست که او گمان می برد این دختر، فرزندش است. از آن سو قهوه‌چی که به رابطه “بلبل”(حامد بهداد) با این دختر، شک کرده به این خیال که “بلبل” قصد تعرض به دخترش را دارد، با وی درگیر میشود.

فرزندکشی بسان رستم

در نتیجه درگیری “بلبل” به قتل می رسد. اینجاست که به ناگاه دختر جوان(باران کوثری) وارد ماجرا شده و فاش میکند که گردن بند را “بلبل”(بهداد) به او هدیه داده!

شنیدن این خبر برای قهوه چی یعنی آن که “بلبل” پسرش بوده و او بسان رستم که فرزندش سهراب را نادانسته به قتل رساند، به فرزندکشی روی آورده است.
“دندون طلا” به تهیه کنندگی مهران برومند و در شش قسمت برای عرضه در شبکه خانگی تولید می شود.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017