تماس با مدیر
شنبه, ۸ آذر , ۱۳۹۹


قال روز 28 شهریور ماه 1391

قال روز 28 شهریور ماه 1391

فروردين
سعي كنيد امروز به فرصت ها چنگ بزنيد. نبايد فكر كنيد كار مطابق انتظارتان پيش مي رود.

 ارديبهشت
نقشه سفر دارید از قدرت تان هر طور که می توانید استفاده کنید تا صلح و آرامش را برقرار کنید.زیرا خوشبختی شما در آینده ارزش زیادی دارد.

خرداد
اكنون زماني است كه بايد نقشه هايتان را بررسي كنيد تا ببينيد كه آيا براساس حقيقت هستند يا نه. امروز قوه تخيل و آگاهي تان بالا مي رود، اما اگر شور و شوق خود را كنترل نكنيد و محدوديت هايتان را در نظر بگيريد، به زودي شكست ها، جاي پيشرفت ها را مي گيرد همه چيز به خودتان بستگي دارد.

تير
قبول کنید که اخیراً کمی بیش از حد احساساتی بوده اید.می توانید در مورد موضوعی صحبت کنید و وجدان دیگران را هم راحت کنید.شما واقعاًَ نابغه اید.

 مرداد
امروز ستارگان شما را بسيار ايده آليست و رمانتيك خواهند ساخت. آماده ايد كه مجدداً به هر آن چه كه دوست نداريد، نظري بيندازيد و از اين بابت خوشحال شويد تا اين كه وقتتان را هدف موضوعات يا افرادي بكنيد كه موجب شادماني و مسرت شما مي شوند. ممكن است شخصي را ملاقات كنيد كه شما را متحير و شگفت زده كند. متاسفانه نمي فهميد كه آنها واقعاً چگونه افرادي هستند و ممكن است بعدها، زماني كه حقيقت را راجع به آنها متوجه شويد، بسيار نااميد شويد

شهريور
در مسائل کاری و سلامتی کمی سردرگم هستید.همه چیز مطابق میل شما نیست.بنابراین اگر چیزی درست و صحیح نباشد نباید شما را ناراحت کند.

مهر
باید تایید کنید که امروز خیلی واقع گرا نیستید.در حقیقت شما فردی صادقید،ولی در حال حاضر باید این را قبول کنید که نمی خواهید حقیقتی تلخ را در مورد یکی از افراد زندگی تان بپذیرید.شما می توانید به عذر و بهانه تراشیدن راجع به این فرد ادامه دهید ولی این سودی به حال شما نخواهد داشت و این احتمال هم وجود دارد که در آینده ای نه چندان دور این فرد قلب شما را نیز بشکند.

آبان
می توانید از نظر روحی به خودتان و دیگران نزدیکتر شوید .شاید فکر کنید یک نفر را به خوبی می شناسید اما اتفاقی که می افتد شما را به فکر وا می دارد.این که شرایط بد بوده است یا آن فرد اشتباه کرده است فرقی نمی کند در هر صورت شما با حس ششم قوی تان به عمق ماجرا پی خواهید برد.

آذر
امروز ممكن است خبرهايي بشنويد كه شما را عمقاً تكان دهد. شما بخصوص خيلي حساس هستيد و اين خبرها در بدترين شرايط به شما مي رسند.(زماني از اين بدتر نميشه كه شما اين خبرها را بشنويد). درباره اين كه چه كسي را براي دوست و بيان احساس خود انتخاب مي كنيد خيلي دقت كنيد چون بعضي ها نمي توانند بسادگي گرم و دلسوز باشند. و در آنصورت شما بهترت است تنها بمانيد تا با آن آدم ها رفت و آمد كنيد.

دي
ستارگان فعاليت هاي گروهي را تاكيد مي كنند بنابراين اگر علاقه به فعاليت هاي گروهي داريد، به يكي از اين گروه ها ملحق شويد. اگر به دنبال آرامش هستيد با گروه دوستان به پيك نيك تابستاني برويد.

بهمن
امروز مشکلی وجود دارد که شاید سبب ایجاد مشاجره ای بین شما و یکی از نزدیکان تان شود . از آنجایی که تمایل دارید به بحث درباره موضوعات نامعلوم بپردازید نباید اجازه دهید که این مشاجره به جنگ جهانی سوم تبدیل شود ! با خودتان روراست باشید و در این صورت با مشکل روبرو نمی شوید.

اسفند
آخر هفته ممکن است یک انتخاب فرهنگی داشته باشید شما می توانید کسی را متقاعد کنید که برای جستجوی عملی یا روشنفکری به شما بپیوندد . اما اگر نتوانستید یک همدم پیدا کنید عقب نیندازید . شما می دانید گالری های هنری مکانهای با شکوهی هستند . که اشخاص تازه ای را در حین وسیع شدن فکرتان ملاقات کنید.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019