تماس با مدیر
چهارشنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۹


قاتل پس از شليک به زن و شوهر، به گلوي خود شليک کرد + فیلم

قاتل پس از شليک به زن و شوهر، به گلوي خود شليک کرد + فیلم

در این فیلم که توسط شاهدان عینی ثبت شده قاتل پس از تیراندازی به زن 37 ساله‌ و همسرش اقدام به خود کشی میکند‌.

عصر شنبه 4 خردادماه صدای تیراندازی در فاز یک اندیشه همه را به خیابان کشید و خیلی زود مشخص شد این شلیک‌ها از داخل و روبه‌روی آتلیه عکاسی است. وقتی صدای تیراندازی‌ها خاموش شد، گروهی با رساندن خود برابر آتلیه عکاسی 2 مرد و یک زن را غرق در خون دیدند و سریع با پلیس 110 تماس گرفتند.

دقایقی طول نکشیده بود که پلیس کلانتری خود را به صحنه هولناک تیراندازی جنون‌آمیز رساند و با توجه به این که دو تن از مردان هنوز زنده بودند اورژانس را خبر کرد.

بررسی‌های میدانی نشان داد که هدایت عسگری 32 ساله و سوسن 37 ساله زوج جوانی بودند که در آتلیه به عکاسی و فیلمبرداری می‌پرداختند و مرد 35 ساله که پیمان نام دارد نیز شریک آنان بوده است.

این تحقیقات فاش کرد پیمان به خاطر اختلافات شدید با زوج فیلمبردار دست به اقدام جنون‌آمیز زده و با اسلحه کلاشینکف ابتدا 4 گلوله به سوسن شلیک کرده سپس با شلیک 8 گلوله به هدایت، وی را هدف قرار داده است.

پیمان سپس وقتی دیده که این زن و شوهر روی زمین افتاده‌اند یک گلوله نیز به گلوی خود شلیک کرده است. وقتی مشخص شد سوسن به کام مرگ فرو رفته است، هدایت نیمه جان به بیمارستان تامین اجتماعی شهریار انتقال یافت و عامل جنایت نیز در بیمارستان ناجا در تهران تحت درمان قرار گرفته است.

ديدن فيلم زير به دليل خشونت آميز بودن به افراد زير 15 سال و کساني که ناراحتي قلبي دارند توصيه نمي‌شود.

 

اين فيلم براي اولين بار در سايت دولتي شبكه ايران منتشر شده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران


وبگردی
Copyright 2007 - 2019