تماس با مدیر
جمعه, ۱۷ مرداد , ۱۳۹۹


فیلمبرداری سریال پایتخت 4 در چین

فیلمبرداری سریال پایتخت 4 در چین

سریال پایتخت 4

 

 اولین تصاویر از سری جدید سریال پایتخت 4 در چین را مشاهده کنید.

تصاویر زیر مربوط به ضبط قسمت‌هایی از سریال در حال ساخت «پایتخت 4» است.

احمد مهران فر بازیگر نقش ارسطو عامل و محسن تنابنده بازیگر نقش نقی معمولی این عکس ها را در فضای مجازی منتشر کردند . و خبر از ضبط سری جدید سریال “پایتخت 4” دادند.

محسن تنابنده با انتشار عکس زیر در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نوشت: «پایتخت در چین كلید خورد».

تصویربرداری این مجموعه پرمخاطب درحالی در کشور چین پی‌گیری می‌شود که بازیگران این سریال در حاشیه کارشان تصاویر یادگاری با اهالی این کشور ثبت کرده‌اند.

از جمع بازیگران اصلی تا امروز احمد مهرانفر ژانگ منگ هان (چوچانگ) تا امروز در چین جلوی دوربین سیروس مقدم رفتند و گروه تا یک هفته دیگر در پکن کار خواهند داشت. تصویربرداری پروژه «پایتخت 4» از اوایل اردیبهشت ماه در مازندران ادامه پیدا خواهد کرد.

 

ساخت سریال پر مخاطب پایتخت که 3 سال مهمان نوروزی خانه های ایرانیان بود ، به خاطر حواشی به وجود آمده و اعتراض های صورت گرفته با صلاح دید مسئولان وقت صدا و سیما متوقف شد ، تا در سال 94 خبری ازپایخت 4 نباشد.

این سریال مورد توجه بسیاری از مخاطبین صدا و سیما قرار گرفته بود ،تا جایی که رهبری  پایتخت‌ را اثری ایرانی دانستند و فرمودند که راوبط سالم خانواده‌های ایرانی و فرهنگ ایرانی در این اثر به خوبی دیده می‌شود .
و اما خبر خوشی که محسن تنابنده بازیگر ، طراح و نویسنده این سریال در برنامه ی نوروزی شبکه سوم سیما از آن پرده برداشت ،  نمایش پایتخت 4 در ماه مبارک رمضان است

ارسطو در پایتخت 4

ارسطو در چین

سریال پایتخت 4

ارسطو و همسرش در پایتخت 4 در چین

ارسطو و چو چانگ در چین

وبگردی
Copyright 2007 - 2019