تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۷


فوتبالیست معروف پرسپولیس به خاطر دختر جوانی زندگی اش را ترک کرد

فوتبالیست معروف پرسپولیس به خاطر دختر جوانی زندگی اش را ترک کرد

فوتبالیست معروف

بازیکن پرسپولیس بخاطر عشق به یک دختر جوان همسرش را رها کرده است!

 

بازیکنی که در سال های گذشته در تیم پرسپولیس به محبوبیت و ثروت زیادی دست یافت, این روزها همسرش را رها کرده و عاشق دختر جوانی شده است.

همین ۲، ۳ سال پیش بود که هواداران پرسپولیس او را یک صدا تشویق می کردند و او یکی از خوب های این تیم محبوب پایتخت بود.

او که از یک تیم ریشه دار تهرانی به پرسپولیس آمده بود در خانواده ای بزرگ نشده بود که وضع مالی خوبی داشته باشند. به سختی بزرگ شده بود و با زحمت پولی را برای آینده پس انداز کرده بود.

در تیمی که دایی با آن دو بار قهرمان جام حذفی شد یکی از فیکس ها بود ولی بعد از دایی مربیان بعدی خیلی به او اعتماد نکردند تا ناخواسته و برخلاف میل باطنی مجبور به جدایی از پرسپولیس گردد. این بازیکن جنوب شهری همه پس اندازش را صرف خرید سه واحد آپارتمان در منطقه غرب تهران کرد.

در آن روزها همه چیز خوب بود و زندگی به آرامی سپری می شد ولی ناگهان همه چیز رنگ و بوی دیگری گرفت و حالا نزدیک به ۶ ماه است که این آقای فوتبالیست رنگ خانه و همسرش را ندیده است!

اطرافیانش می گویند او عاشق دختری جوان شده و درخواست طلاق از همسرش را هم داده ولی زن او که از این زندگی مشترک یک بچه هم دارد برای برگشتن این آقای فوتبالیست به تمام آشناها رو انداخته و تلاش می کند تا او را به زندگی مشترک برگرداند،تلاشی که فعلا بیهوده بوده و نتیجه نداده است


وبگردی
Copyright 2007 - 2017