تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۷


فسخ قرارداد آدیداس با فیفا

فسخ قرارداد آدیداس با فیفا

فسخ قرارداد آدیداس با فیفا

 

شرکت آدیداس قصد دارد به همکاری‌اش با فیفا پایان دهد.

‘هربرت هاینر’ رئیس شرکت آلمانی آدیداس(Adidas) احتمال قطع همکاری با فیفا را رد نکرد و گفت: اگر فیفا تغییر یابد، فکر می‌کنم ادامه همکاری خوب باشد. البته باید دید کدام گزینه بهتر است و نباید در این مورد عجولانه تصمیم گرفت.

آدیداس که یکی از پر آوازه‌ترین شرکت‌ها در جهان است، قراردادش را با فیفا تا سال ۲۰۳۰ به عنوان اسپانسر تمدید کرده است. این شرکت به همراه مک دونالد(McDonald’s)، کوکاکولا(Coca-Cola) و ویزا(Visa) دیگر اسپانسرهای فیفا خواستار تغییر در این سازمان و برکناری سپ بلاتر(Sepp Blatter) رئیس محروم شده این سازمان هستند.

هاینر معتقد است شرکت آدیداس با توجه به رسوایی‌های پیش آمده در فیفا، مورد تحقیق قرار نخواهد گرفت. او در این رابطه گفت: مسئول اتفاقات پیش آمده در فیفا نیستیم. قراردادمان با این سازمان را بررسی کردیم و می‌توانیم با آرامش تمام بگوییم هیچ تخلفی انجام ندادیم.

آلمان متهم به خرید رای برای میزبانی جا‌م جها‌نی ۲۰۰۶ در این کشور شده است. هاینر در این‌باره نیز گفت: نقشی در آن رسوایی احتمالی نداریم و چیزی نداریم تا ما را توبیخ کنند.

هربرت هاینر، کارآفرین، اقتصاددان و مدیر ارشد اجرایی آلمانی است، که در حال حاضر به‌عنوان مدیر عامل اجرایی شرکت آدیداس و رییس هیئت مدیره باشگاه فوتبال بایرن مونیخ فعالیت می‌نماید.

تولد: ۳ ژوئیهٔ ۱۹۵۴ م. (سن ۶۱)، دینگولفینگ، آلمان

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017