تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۷


فروش پیراهن مالدینی به قیمت 270 میلیون تومان

فروش پیراهن مالدینی به قیمت 270 میلیون تومان

پیراهن مالدینی

فروش پیراهن مالدینی به قیمت 270 میلیون تومان

در مراسم خیرخواهانه‌ای که برای فروش پیراهن پائولو مالدینی برگزار شده بود، سرانجام برای این پیراهن مبلغی حدود 270 میلیون تومان جمع‌آوری شد.

در ابتدای این مراسم محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با ستایش از برگزاری این اقدام خیرخواهانه، اظهار کرد: محبت،‌دوستی و خوب بودن، جلوه‌ای از ذات خداست که در انسان متبلور می‌شود. من از تمام کسانی که امروز برای این حرکت خیرخواهانه در اینجا حضور یافته‌اند، تشکر می‌کنم.

او ادامه داد: ما در باشگاه پرسپولیس به صورت هدفمند گسترش کارهای خیر را دنبال می‌کنیم و بزرگ‌ترین کار خیر ما حمایت از پیشکسوتان و توجه به آن‌هاست.

رویانیان همچنین در ادامه از افتتاح صندوق سرمایه‌گذاری باشگاه پرسپولیس در بازار بورس خبر داد و گفت: این صندوق گردش مالی تا حدود 50 میلیارد تومان در وهله اول خواهد داشت که قدمی بسیار مهم برای باشگاه پرسپولیس خواهد بود. این صندوق در دو بخش توسعه تیم‌های پایه و حمایت از پیشکسوتان به فعالیت می‌پردازد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این مراسم هم دست از شوخی با آبی‌پوشان پایتخت برنداشت و گفت: شنیده‌ام آقای فتح‌الله‌زاده تیم بارسلونا را به تهران می‌آورد و گویا برنامه بعدی فروش پیراهن لیونل مسی است!

رویانیان در پایان از سختی کار در کسوت مدیرعاملی پرسپولیس انتقاد کرد و گفت: من خواهش می کنم که بیایند و مدیرعاملی را زودتر از من بگیرند. امیدوارم یک فرد تازه نفس برای حضور در مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کند.

همچنین در ادامه این مراسم دکتر ایازی به نمایندگی از شهرداری تهران با تمجید از برگزاری این حرکت خیرخواهانه اظهار کرد: ورزشکاران و هنرمندان همواره در انجام کارهای خیر پیشقدم بوده‌اند. نمونه این اتفاقات را می‌توان در فعالیت مرحوم تختی در زلزله بویین زهرا و همچنین فعالیت‌های ورزشکاران و هنرمندان در زلزله اخیر آذربایجان شاهد بود.

او ادامه داد: مردم به هنرمندان و ورزشکاران اعتماد دارند. اینکه امروز به این بهانه گرد هم آمده‌ایم خود حرکتی بسیار مهم است. البته مجموعه شهرداری و شورای شهر نیز مکلف به انجام کارهای خیر هستند.

حسین کلانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس نیز در بخشی از این مراسم گفت: باشگاه‌های شاهین و پرسپولیس همواره بدعت‌گذار انجام کارهای خیر بوده‌اند. خوشبختانه افرادی که در حال حاضر در باشگاه پرسپولیس هستند، بدعت‌هایی را برای انجام کارهای خیر گذاشته‌اند و من امیدوارم این امر ادامه پیدا کند. ما باید درهر شرایطی خدمتگزار مردم باشیم.

او افزود: آرزو دارم این حرکت‌ها همیشه استمرار داشته باشد و ورزشکاران ما هویت و فرهنگ ایرانی را با رفتار خود به جهانیان نشان دهند.

حبیب کاشانی سخنران آخر این مراسم بود که با ابراز خشنودی از رخ دادن چنین حرکتی، گفت: خوشحالم که همگی دست به دست هم دادیم تا این اتفاق خوب رخ دهد. تا وقتی که در این جهان حضور داریم،‌ باید به فکر کمک به همنوعان خود باشیم.

پایان بخش این مراسم نیز کمک‌های حاضرین بود که از چند ده هزار تومان شروع می‌شد و به چند ده میلیون تومان می‌رسید. بیشترین مبلغ پرداختی در این بین نیز متعلق به حسین هدایتی با 150 میلیون تومان و پس از آن ایازی به نمایندگی از شهرداری تهران با 50 میلیون تومان و محمد رویانیان 10 میلیون تومان بود.

همچنین در پایان این مراسم ورزشکاران و هنرمندانی همچون حسین کلانی، حمید استیلی، بهنام ابوالقاسم پور، فرشاد مومنی و چهره‌های هنری چون علی لهراسبی و مهدی مقدم، کوروش سلیمانی هر یک کمک‌هایی را برای انجام امر خیر کردند.

نکته قابل توجه در این برنامه آن بود که حسین هدایتی که بیشترین مبلغ را برای پیراهن پائولو مالدینی پرداخت بود این پیراهن را به موزه ملی ایران اهدا کرد.

همچنین هنرمندان و ورزشکاران حاضر در این مراسم نیز هر یک برای یادگاری امضاهایی را پشت این پیراهن زدند.

 

——————————————–

 

اخبار ,اخبار ورزشی,مراسم اهداء پیراهن مالدینی

 

اخبار ورزشی – اهداء پول کارتن‌خواب‌ها و اهداء حلقه ازدواج

در مراسم اهداء پیراهن مالدینی برخی کارتن‌خواب‌های تهران هدیه‌ای اهدا کردند.

مراسم اهداء پیراهن مالدینی عصر امروز با 30 دقیقه تاخیر برگزار شد.

در این مراسم بهنام ابوالقاسم‌پور،‌محمد رویانیان، حسین کلانی، زادمهر، حبیب کاشانی، حمید استیلی،مومنی، حسین هدایتی، پایان رأفت از جمله افراد فوتبالی بودند که حضور داشتند همچنین علی لهراسبی، کوروش لرستانی و مهدی مقدم از جمله افراد هنری حاضر در این مراسم بودند و  محمد هادی ایازی معاون شهرداری تهران و طلا نماینده مجلس از جمله افراد سیاسی حاضر در این مراسم بودند.

* گروه ناشنوایان در این مراسم برنامه‌ای را اجرا کردند.

* حبیب کاشانی صحبت‌های کوتاهی در این مراسم انجام داد که چندین بار اسم حمید استیلی را به زبان آورد همچنین حسین کلانی هم صحبت‌های کوتاهی داشت که اعلام می‌کرد برگزاری چنین مراسمی برخواسته از شاهین و پرسپولیس است.

* حدود 300 نفر از مردم در این مراسم حاضر شده بودند.

* لیدرهای استقلال و پرسپولیس در این مراسم حضور داشتند که سر و صداهایی در سالن به وجود آوردند که همین موضوع باعث اعتراض مردم شده بود.

* پس از پایان مراسم ازدحام زیادی روی سن به وجود آمده بود به گونه‌ای که اکثر افرادحاضر در سالن روی سن رفته بودند و بی‌نظمی‌هایی در سالن به وجود آمده بود.

* عده‌ای از کارتن‌خواب‌های تهران پولی را به این مراسم اهدا کردند. همچنین یک بانو حلقه ازدواج خود را اهدا کرد. یکی از رانندگان تاکسی خرجی روزانه خود را به این مراسم اهدا کرد.

* مردم با پیراهن مالدینی عکس یادگاری گرفتند. همچنین بازار عکس و امضا با هنرمندان داغ بود.

اخبار ورزشی – فرارو , فارس

 

 

 

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017