تماس با مدیر
یکشنبه, ۴ آبان , ۱۳۹۹


فروش میلیونی گرانترین صندل های زنانه+ عکس

فروش میلیونی گرانترین صندل های زنانه+ عکس

گرانترین صندلهای زنانه در دنیا با شعاری تقلبی به فروش میلیونی رسیده است.
این صندلهای زنانه قیمتی معادل ۱۸۰ پوند دارد و تا کنون میلیونها جفت از آنها به فروش رسیده است . ادعا شده بود که این صندلها به گونه ای طراحی شده است که باعث میشود پاها خوش ترکیب و زیبا شود اما تحقیقات نشان میدهد هیچ تفاوتی میان این صندلها با نوع معمولی صندلهای زنانه وجود ندارد.
این طرح صندل در سال ۲۰۰۷ به بازار آمد و تا کنون میلیونها جفت از آن به فروش رسیده است و مهمترین عامل فروش میلیونی این محصول ادعای مطرح شده از سوی کارخانه سازنده مبنی بر تاثیر این صندلها بر زیبایی پاهاست. ارزانترین نوع این صندل قیمتی معادل ۳۶ پوند دارد و افرادی مانند اپرا وینفری ، نیکلا لاوسن و سارا هاردینگ از این نوع صندل خریداری کرده اند.

پژوهشگران آزمایشاتی روی دخترانی با میانگین سنی ۱۷ تا ۲۳ سال با وزن و قد مشابه انجام دادند و متوجه شدن پوشیدن این صندلها هیچ تفاوتی با نوع عادی آنها ندارد و شعار تبلیغاتی این کارخانه رویایی بیش نیست.
کارخانه سازنده این محصول ادعا کرده است شرایط آزمایشی در این پژوهش محدودیتهایی داشته است که روی نتیجه تاثیر دارد و آنچه آنها ادعا کرده اند حقیقت دارد و حاضرند در آزمایشگاه کارخانه این مسئله را به اثبات برسانند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019