تماس با مدیر
یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹


فروش آپارتمان دوبلکس خواننده معروف زن+تصاویر

فروش آپارتمان دوبلکس خواننده معروف زن+تصاویر

مدونا به خریدار آپارتمانش در مانهاتان 4 میلیون دلار تخفیف داده و 20 میلیون دلار فروخت.

سبک خانه 32 میلیون دلار مدونا Georgian است که 26 اتاقه است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آپارتمانی که می بینید روبروی پارک مرکزی نیویورک واقع شده که بیش از 6 ماه به قیمت 23.5 میلیون دلار برای فروش گذاشته شده بود اما مشتری پیدا نشد تا اینکه با کاهش قیمت، دیپاک نارولا سرمایه دار معروف هندی آنرا خرید.
 
مدونا در دهه 80 آپارتمان خیابان 64 را برای شوهر سابق خود شون پن خریده بود.
 
دیپاک که قبلا برای کمپانی برادران لهمان بورس بازی می کرد حالا صاحب کمپانی سرمایه گذاری متاکپیتال بوده و بیش از 10 میلیارد دلار سرمایه دارد.
 
آپارتمان دوبلکس 550 متری طبقات 5 و 6 را شامل می شود که 15 اتاق داشته و 8 حمام، یک کتابخانه، آشپزخانه و اتاق شام داشته و اتاق خواب اصلی، یک حمام بسیار لوکس با تجهیزات مدرن دارد.
 
آپارتمان توسط برادر مدونا، کریستوفر چیکونه به سبک ART Deco  طراحی شده است.
 
بیشتر از همه کارن جورج همسایه مدونا است که در سال 2009 علیه وی شکایت کرده بود. کارن در دادگاه گفته بود مدونا بسیار نویزی است و سروصدای زیادی برای همسایگان درست کرده و مزاحمت ایجاد می کند. ظاهرا مدونا استودیوی موسیقی خود را در آپارتمان ایجاد کرده و برای درست کردن آهنگ از این آپارتمان استفاده می کرد. مدونا و کارن در سال 2011 در بیرون از دادگاه با هم به توافق رسیدند.
 

واقعیت انی است که مدونا سالهاست در این آپارتمان زندگی نمی کند و از سال 2009 با خرید خانه ای در قسمت شمال شرق نیویورک، به قیمت 32 میلیون دلار، همراه با شوهرش گای ریچی و 4 بچه اش لوردس، روکو، دیوید و مرسی زندگی می کند

وبگردی
Copyright 2007 - 2019