تماس با مدیر
سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹


فرهاد دانشجو و همسرش +عکس

فرهاد دانشجو و همسرش +عکس

همسر رئیس دانشگاه آزاد عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور و دارای مدرک دکتری حقوق بین الملل است.

در این اجلاس، ابتدا برخی دانشجویان دختر و بانوانی که در دانشگاه آزاد سمتهای استادی یا اجرایی داشتند به ایراد انتقادات، پیشنهادات و نظرات خود پرداختند.
سپس فرهاد دانشجو به مطالبات این دانشجویان پاسخ داد.
در ادامه اجلاس مذکور، از خانواده دانشجوی شهید دانشگاه آزاد اسلامی که در حادثه تروریستی چابهار جان خود را از دست داده بود، توسط رئیس این دانشگاه تقدیر به عمل آمد.
تقدیر دانشجو از خانواده دانشجوی شهید دانشگاه آزاد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و همسرش هچنین از همسر شهید داریوش رضایی نژاد دیگر شهید هسته ای کشورمان با اهدای هدایایی تقدیر به عمل آوردند.
از دیگر حاشیه های این مراسم می توان به در نظر گرفتن مکان نامناسب برای برگزاری این اجلاس اشاره کرد، علیرغم اینکه تعداد مهمانان این همایش بیشتر از 100 نفر بود اما سالن در نظر گرفته شده ظرفیت کافی نداشت و عده ای از شرکت کنندگان مجبور بودند دقایقی دنبال صندلی باشند و عده ای دیگر به صورت ایستاده برنامه را دنبال می کردند.
از مشکلات همیشگی خبرنگاران در چنین اجلاسهایی، در نظر نگرفتن جایگاه برای آنان است. امروز هم این مشکلات وجود داشت به طوریکه در طول سه ساعت برگزاری این اجلاس برخی خبرنگاران بدون جایگاه و صندلی، ایستاده اخبار را می نوشتند و برگزارکنندگان هم هیچ توجهی نسبت به این موضوعات نداشتند.
وبگردی
Copyright 2007 - 2019