تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۰ مرداد , ۱۳۹۹


فرمول پارک ماشین !!

فرمول پارک ماشین !!

گفتنی است که طبق بررسی های انجام شده بیش از ۵۷ درصد افراد فاقد اعتماد به نفس کافی برای پارک خودرو در معابر شلوغ هستند و ۳۲ درصد افراد نیز ترجیح می دهند که ماشین خود را در جایی دورتر و خلوت تر پارک کنند.

پروفسور “بلک بورن” مبدع این فرمول در این مورد می گوید: “اکثر مردم روزانه چندین بار خودروی خود را در خیابان ها پارک می کنند و تبدیل به یک عمل روزانه شده است و این فرمول به ما نشان می دهد که چطور از ریاضی می توانیم در امور روزمره زندگی خود استفاده کنیم”.
شما برای استفاده از این فرمول باید درک دقیقی از محل پارک، ابعاد و زوایای اتومبیل خود داشته باشید و با این فرمول اعتماد به نفس از دست رفته در پارک ماشین را دوباره به دست می آورید”.
برای استفاده از این فرمول باید با اندازه گیری شعاع دایره چرخش خودرو، اندازه چرخ ها، طول کاپوت ماشین، عرض خودرو و ابعاد پارکینگ می توانید به صورت دقیق به فضای مورد نیاز برای پارک کردن خودرو خود دست پیدا کنید.
البته با توجه به این فرمول راننده ها همواره به این نیاز خواهند داشت که یک متر اندازه گیری را برای بررسی این پارامترها به همراه خود داشته باشند.
به طور قطع پشتکار شهروندان تهرانی در یادگیری این فرمول، کمک شایانی به آنها در پارک خودرو در خیابان های شلوغ پایتخت خواهد کرد.
وبگردی
Copyright 2007 - 2019