تماس با مدیر
یکشنبه, ۲۹ مرداد , ۱۳۹۶


فرستنده نامه سمی به اوباما به ۱۰ سال حبس محکوم شد+عکس

فرستنده نامه سمی به اوباما به ۱۰ سال حبس محکوم شد+عکس

پلیس تگزاس عکس هنرپیشه ای را که برای باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا و مایکل بلومبرگ شهردار نیویورک نامه سمی ارسال کرده بود، منتشر کرد؛ این متهم اگر گناهکار شناخته شود به ده سال حبس محکوم خواهد شد.

“شانن روجرز گس ریچاردسون هنرپیشه ای سی و پنج ساله است که تلاش کرد همسرش را عامل ارسال نامه های مسموم به سم رایسن برای اوباما و بلومبرگ معرفی کند.

وی پس از بازداشت به جرمش اعتراف کرد و روز جمعه در دادگاهی در تگزاس تفهیم اتهام شد.
وی در سریال های تلویزیونی نقش های فرعی را ایفا می کرد.

همسر وی که پیش تر از این تحت بازجویی اف بی آی قرار داشت هنوز هیچ اظهار نظری درباره بازداشت و اتهامات همسرش بیان نکرده است.

این نامه ها ماه گذشته در بحبوحه بحث ها درباره اصلاح قانون سلاح در آمریکا ارسال شده بود.
متهم نامه سومی نیز به رئیس گروه شهردارها علیه سلاح های غیر قانونی ارسال کرده بود؛ گروهی که مایکل بلومبرگ تاسیس کرده و برای تصویب قوانین سختگیرانه تر در  استفاده از سلاح در آمریکا فعالیت می کند.

در قسمتی از نامه ای که متهم برای این اشخاص نوشته بود، آمده است: شما برای اینکه به سلاح من دسترسی داشته باشید باید اول من و خانواده ام را بکشید. هرکسی که برای گرفتن سلاحم به خانه ام بیاید به صورتش شلیک می کنم.

شانن به بازجوها گفته بود که “ناتانیل دیوید ریچاردسون “همسرش این نامه ها را ارسال کرده و حتی گفته بود می ترسیده همسرش وی را هم مسموم کند.همسر شانن در بازجویی این اتهامات را رد کرده بود.شانن روز پنجشنبه به جرمش اعتراف کرد.


Copyright 2007 - 2017