تماس با مدیر
چهارشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۹


فرزاد فرزین در برنامه شوک

فرزاد فرزین در برنامه شوک

فرزاد فرزین در برنامه شوک

فرزاد فرزین

فرشاد شکیبی تهیه کننده مجموعه مستند “شوک” درباره موضوع تازه ترین قسمت این مستند بیان داشت:پس از آن که بحث آسیب شناسی سودای شهرت را در زمینه خوانندگی در دو قسمت شوک مطرح کردیم و با استقبال زیاد مخاطبان رو به رو شد، تصمیم گرفتیم تا قسمت سومی را هم به این موضوع اختصاص دهیم.

وی افزود: در این قسمت از مستند شوک در گفت و گو با دو گروه یعنی کسانی که در حوزه خوانندگی برای خود جایگاهی دست و پا کرده اند و علاقه مندانی که تمایل دارند در این حرفه به شهرت برسند و به اصطلاح ره صدساله را یکشبه طی کنند، خوانندگی و مسائل و دغدغه های روز آن را بررسی کرده ایم.

این تهیه کننده همچنین درباره کارشناسان این قسمت از مستند بیان داشت:فرزاد فرزین، اعضای گروه دنگ شو و خواننده تیتراژ «یادگاری» از جمله کسانی هستند که در این قسمت از مستند با آن ها گفت و گو صورت گرفته است.

وی درباره راهکارهای ارتباطی این مستند با مخاطبان خود ادامه داد:با توجه به این که مستند شوک پخش روتینی ندارد، تصمیم داریم تا با ایجاد باشگاه مخاطبان یا راه اندازی سایتی ویژه شوک با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنیم. بانک اطلاعاتی برنامه را در اختیارشان بگذاریم و بتوانیم از سوژه های آنان هم در مستند سازی استفاده کنیم. چراکه در همین دو قسمت سودای شهرت بیش از یک میلیون پیامک از سوی مخاطبان دریافت کردیم که نظرات خود را نسبت به موضوع و ساختار برنامه ارائه کرده بودند.

مجموعه مستند شوک کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیماست که به تهیه کنندگی فرشاد شکیبی در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه ای مراحل تولید خود را پشت سر می گذارد.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019