تماس با مدیر
یکشنبه, ۲۷ اسفند , ۱۳۹۶


فرخ نعمتی بعد از چهل سال با همسرش همبازی شد

فرخ نعمتی بعد از چهل سال با همسرش همبازی شد

فرخ نعمتی

فرخ نعمتی بعد از چهل سال با همسرش همبازی شد

بازیگری که بعد از گذشت 40 سال با همسرش همبازی شد

 

فرخ نعمتی، بازیگر مجموعه تلویزیونی “یادآوری” در خصوص ایفای نقشش در این مجموعه گفت: در ابتدا قرار نبود در این مجموعه حضور داشته باشم اما به دلیل همکاری نکردن یکی از بازیگران من جایگزین وی در “یادآوری” شدم.

وی ادامه داد: “قاسم زاده اصل” از جمله کارگردانانی است که به خوبی از عهده فیلمسازی برآمده و تا به امروز توانسته انتظارات مخاطبان را برآورده کند.

نعمتی درخصوص همبازی شدن با همسرش در این مجموعه تصریح کرد: این اولین بازیم با همسرم در نقش “زن ‌وشوهر” است که نسبت به دیگر کارهایمان تجربه‌ای متفاوت بود، چون آثار کارگردانانی چون سیروس الوند “هتل کارتن” فریدون جیرانی “مسافر بهشت” و همچنین در صحنه تئاتر که در خدمت “زنجان پور” با یکدیگر همبازی بودیم، اما تا به امروز با گذشت 40 سال زندگی مشترک نقشی را به عنوان همسر در کنار یکدیگر بازی نکرده بودیم.

وی درخصوص این همکاری تصریح کرد: تجربه خوشایندی بود که با مدیریت درست “قاسم‌زاده” لحظات خوبی برایمان ثبت شد.

وی در مورد فیلمنامه و “پشت صحنه” “یادآوری” اظهار داشت:فیلمنامه همیشه در تمامی آثار حرف اول را می‌زند که خوشبختانه “یادآوری” از فیلمنامه جامعی برخوردار بود و قاسم‌زاده به دلیل حساسیت‌های موجود در کارش بسیار وفادار به نوشته است و همین امر جذابیت اثر را دو چندان کرد، همچنین “یادآوری” از پشت صحنه بسیار خوبی برخوردار بود که همه این موارد فجر به ارتباط بهتر بازیگران با یکدیگر می‌شود.

نعمتی ادامه داد: بازیگران جوانی که در این اثر نقش فرزندانم را ایفا کردند از جوانان تازه کار در عرصه هنر بودند که به خوبی از ایفای نقششان برآمدند و در همان ابتدای کار توانستیم ارتباط عاطفی خوبی را با یکدیگر برقرار کنیم.

نعمتی درخصوص بازیگریش در عرصه هنر و ورود بازیگران جوان عنوان کرد: یک بازیگر هرچقدر هم با تجربه باشد باز هم زمانی که دعوت به کار می‌شود حالت یک بازیگر تازه کار را دارد زمانی هم که برای این مجموعه دعوت شدم حس جوانان تازه کار بازیگران “یادآوری” را داشتم .

وی در مورد چند داستانی بودن این اثر بیان کرد: مجموعه “یادآوری” یک خط اصلی و چند داستان فرعی دارد که این نوع کار زمانی پرکیفیت و جذابیت اثر می‌افزاید که فضای کار یکدست ارائه شود که خوشبختانه نویسنده و کارگردان “یادآوری” احاطه درستی بر روی کار داشتند.

وی ادامه داد: در آثاری حضور داشتم که داستان‌های فرعی بسیاری داشته اما به دلیل نگارش نادرست و یکدست نشدن فضاهای کاری نتوانسته حق مطلب را ادا کنند و علاوه بر بازیگر منجر به سرگردانی مخاطبان هم شده است.

وی در پایان درخصوص آثار دیگرش بیان کرد: در مجموعه‌ای به نام “خواب بلند” به کارگردانی احمد کاوری مشغول بازی هستم که در این اثر نقش مدیر مسئول یک نشریه را دارم.

وی ادامه داد: در این مجموعه با بازیگرانی چون لعیا زنگنه، امیر حسین مدرس، خاطره حاتمی همبازی هستم و همچنین در فیلم کوتاه 30 دقیقه‌ای به نام “لکه” به کارگردانی محمد باقر مفیدی کیا با بازیگرانی چون علی سلیمانی، فریبا کوثری همبازی هستم.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017