تماس با مدیر
دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹


فال روز 9 فروردین 1393

فال روز 9 فروردین 1393

فال روز 9 فروردین 1393

 

فروردین
امروز قبل از این که بدانید مقصد دقیق شما کجاست، از خواب بیدار می شوید و می بینید که بیرون در ایستاده اید. اما کمی بعد ممکن است احساس کنید که لازم است به عقب برگردید و مسیرتان را مجدداً ارزیابی کنید. حس درونی تان به شما می گوید چیزی اشتباه شده است و اکنون کار درستی است اگر بخواهید به غرایزتان اطمینان کنید. بد نیست کمی از روابط اجتماعی دوری کنید تا این که آماده ی برقراری رابطه شوید. تغییری را که در درون تان اتفاق افتاده است خیلی بزرگ نکنید؛ فقط بگذارید همه بدانند که این عدم اطمینان کنونی خیلی طول نمی کشد و حتی قبل از این که کسی متوجه شود دوباره مثل قبل خواهید شد.

اردیبهشت
امروز حالتی دوگانه دارید، یعنی ممکن است همان طور که خیلی مصمم و با اراده عمل می کنید، در همان لحظه احساس شک و تردید هم به سراغ تان بیاید. سیاره ی کلیدی شما که زهره است تحت فشار شدید از سوی زحل قرار گرفته است، در نتیجه ممکن است برای مدت کوتاهی احساس تنهایی کنید و حتی استحقاق عشق را هم نداشته باشید. خوشبختانه زهره پیوند سه گانه ای با مریخ پرانرژی نیز برقرار می سازد و به شما قدرت می دهد تا بر شک و تردید درونی تان غلبه کنید. تمرکزتان را بر دیگران معطوف سازید و اوقاتی را با دوستان تان بگذرانید، زیرا در نهایت به شما کمک می کند تا حس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید.

خرداد
امروز ممکن است یک احساس ناراحت کننده به سراغ تان بیاید و شما نتوانید آن را از بین ببرید. اگرچه معمولاً سرخوش هستید، اما بدانید که جریان های پویایی که در یک رابطه وجود دارند ممکن است فعلاً هماهنگ عمل نکنند. احساس می کنید همه چیز جور دیگری شده است و آن طور که همیشه بودید دیگر با احساس کنونی تان جور درنمی آید. به نظر می رسد که این یک مشکل بیرونی باشد، اما یک بررسی دقیق تر مشخص می کند که این ناهماهنگی احساسی به ترس های شما برمی گردد. اگر رویکردتان را تغییر دهید، همه چیز خیلی زودتر از آن چه که فکرش را بکنید بهتر خواهد شد.

تیر
شاید امروز دل تان بخواهد کسی را داشته باشید تا بتوانید سرتان را روی شانه های اش بگذارید، اما ممکن است از میزان حمایت و توجهی که دریافت می کنید ناراضی باشید. لزومی ندارد که صورت تان را خندان نشان دهید، در حالی که اصلاً احساس خوشحالی نمی کنید. اما یک صحبت درونی با ضمیر ناخودآگاه تان می تواند کمک تان کند تا منشأ تنهایی خود را پیدا کنید. برای مدتی دور قلب تان حصار بکشید تا از آسیب دیگران در امان بمانید، اما این عقب نشینی احساسی می تواند شما را تنها بگذارد. سعی کنید به جای این که درِ قلب و احساس تان را به خاطر ترس ببندید، به خواسته های تان توجه کنید.

مرداد
جریان های پویایی که در یک رابطه وجود دارند می توانند هم زمان خیلی خوب و خیلی بد به نظر برسند. در ابتدا شاید فکر کنید که همه چیز بر وفق مرادتان پیش می رود، اما نتیجه ممکن است آن چیزی نباشد که فکرش را می کردید. احساس می کنید که انگار دوست ندارید که امروز این جایی که هستید باشید، اما به هر حال این جا هستید. خبر خوب این است که خودتان مسئول ایجاد شادی و لذت در زندگی تان هستید. سعی نکنید از تغییرات مثبت جلوگیری کنید. وقتی ببینید کارها چه قدر زود فقط طی چند روز از این رو به آن رو می شوند حتماً تعجب خواهید کرد.

شهریور
مسئولیت های کنونی تان ممکن است عوارض جانبی هم داشته باشند و نتوانید زمان زیادی را با کسانی که دوست شان دارید بگذرانید. دیگران ممکن است به خاطر فاصله ای که بین خودشان و شما احساس می کنند دچار اشتباه شوند، اما شما واقعاً نمی خواهید که آن ها را دور کنید. اما به نظر می رسد که آن ها واکنش منفی نشان دهند و فکر کنند که می خواهید آن ها را از دست بدهید. بگذارید که دیگران بفهمند که چه قدر زمان شما محدود است، در این صورت انتظارات شان به حداقل خواهد رسید.

مهر
دیگران شما را به خاطر دمدمی مزاجی بودن تان می شناسند و همین زندگی تان را بیش از حد لزوم دشوار می سازد. همان طور که در طالع شما دیده می شود امروز زهره ی مغناطیسی به پنجمین خانه ی عشق و ثروت وارد می شود، اما مسیری که از آن عبور می کند کمی گمراه کننده است. ممکن است حتی دل تان بخواهد که فرار کنید و پنهان شوید تا با آن چه پیش روی تان است روبرو نشوید. اما نمی توان شما را مجبور کرد که تصمیم بگیرید. خوشبختانه میل شما به صبوری در نهایت احساس رضایتی را که به دنبال اش هستید برای تان به ارمغان خواهد آورد.

آبان
قرار است به یک مرحله ی دگرگونی وارد شوید، اما اول باید از یک سوراخ به کوچکی سوراخ سوزن رد شوید. متأسفانه این سوراخ آن قدر بزرگ نیست که بتوانید همه ی چمدان های پر از احساس و عاطفه ی تان را از آن عبور دهید. اگرچه این اصلاً حس خوبی نیست که مجبور شوید بعضی از وسایل تان را به همراه نبرید، اما سبک کردن بارتان به شما کمک می کند تا به صمیمی ترین روابط تان استحکام بیشتری ببخشید. اگرچه این دوران سختی است، اما به خاطر داشته باشید که این سختی شما را آماده ی دریافت چیزهای خواشایندی می سازد که کمی آن طرف تر انتظار آمدن شما را می کشند.

آذر
دستورالعمل امروز می گوید که باید یک قاشق غذاخوری خوش بینی مهار نشده، یک قاشق غذاخوری سر پر احتیاط و مقدار خیلی کمی خاطرات ناخوشایند را با هم مخلوط کنید. آن قدر آن ها را به هم بزنید که دیگر نتوانید تصمیم بگیرید که به کدامین راه قدم بگذارید. سپس وقت بگذارید و خوب فکر کنید تا ببینید که آیا رابطه ای که در آن هستید ارزش این همه فداکاری را دارد یا نه. حتی اگر گیج شدید، بدانید که اگر با حقیقت مواجه شوید زندگی عاشقانه ی تان استحکام بیشتری خواهد یافت.

دی
امروز تعهد عشقی تان را خیلی جدی گرفته اید و می خواهید عقایدتان را با کسی که به شما گوش خواهد کرد در میان بگذارید. اما در طالع شما ماه بازتابنده به سومین خانه ی شلوغ روابط و معاشرت ها وارد می شود و می تواند زمانی که بقیه شما را از مسیر اصلی منحرف می کنند به این جریان های متضاد نظم و ترتیب ببخشد. الآن مسیر حرکت تان را تغییر ندهید؛ فقط برای مدتی سعی کنید با چشم بسته عمل کنید. سرسپردگی تزلزل ناپذیرتان شما را سریع تر از آن چه فکرش را می کنید به اهداف تان نزدیک تر خواهد کرد.

بهمن
امروز ممکن است روابط تان خسته کننده به نظر برسند، زیرا به نظر نمی رسد که بتوانید آرامش و سکونی را که به دنبال اش هستید پیدا کنید. شاید مسایل مالی وارد زندگی تان شوند و یک چرخش منفی در روابط شخصی تان ایجاد کنند. متأسفانه هیچ راه سریع و ساده ای برای خارج شدن از این وضع دشوار وجود ندارد. برای این که بتوانید به غرایزتان اطمینان کنید باید تمرین کنید و هیچ زمانی بهتر از آلان برای شروع کردن است.

اسفند
انتخاب بهترین مسیر گمراه کننده به نظر می رسد و ممکن است لازم باشد پیش از این که تصمیم بگیرید شروع به حرکت کنید. طبیعتاً حرکت به سوی جلو پیش از آن که کاملاً آماده شوید اصلاً جالب یا آسان نیست، اما می تواند یک تجربه ی دگرگون کننده در مسیر زندگی تان باشد. در طالع شما دیده می شود که زحل مقاومت نشان می دهد تا مثل یک کاتالیزور عمل نکند و به این ترتیب برای مدتی شما را به اعماق ناشناخته ی احساس می کشاند. خوشبختانه چیزی برای ترسیدن وجود ندارد و می توانید در این سفر جادویی چیزهای زیادی به دست آورید.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019