تماس با مدیر
چهارشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۸


فال روز 9 خرداد ماه 1391

فال روز 9 خرداد ماه 1391

فروردين
مي توانيد كار و تفريح را با هم تركيب كنيد. همكارانتان با همسر شما رابطه خوبي برقرار كرده اند. اين فرصت خوبي است تا هر موقع لازم بود از همكاران بخواهيد تا به كارهاي شما رسيدگي كنند و شما هم به منزل برويد.

 ارديبهشت
امروز پایانی برای اتفاقات گذشته و شاید هم شروعی تازه باشد فرصت ها و قول ها جدیدی به خودتان می دهید و می توانید به آن ها عمل کنید و دیگران را تحت تاثیر قرار دهید و به شما تبریک می گویم .

خرداد
امروز، روز خوبي براي استفاده از كارهاي روزانه و مسائل كاري است، اما سعي كنيد اگر تغييرات كوچكي در اين زمينه وجود داشت خسته و بي حوصله نشويد. ستارگان در حال حاضر به مسائل پولي مربوط مي شوند، نبايد پولتان را بي جهت خرج كنيد. مگراين كه مجبور بوديد، حتي اگر يك رابطه طولاني تمام شود.

تير
امروز تاکید بر روی خانه می باشد.شاید مهمان های ناخوانده داشته باشید و دوست ندارید مدت زیادی بمانند.تنها چیزی که می خواهید یک روز آرام در کنار همسرتان است.

مرداد
امروز روز خوبيست كه با دوستانتان و ديگر مردمي كه از همراهيشان لذت مي بريد، دور هم جمع شويد. شما بسيار احساس اجتماعي بودن مي كنيد و عاشق اين خواهيد بود كه در اتاقي كه پر از افراد ديگر است، بدرخشيد. شما ممكن است كه از طرف شخصي بسيار جذاب، دعوتي دريافت داريد و اين دعوت برايتان همانند خامه روي كيكي لذت بخش است!

شهريور
اعتماد به نفس شما بار دیگر بالا می رود و در مورد چیزهایی که می توانید به دست بیاورید مثبت بین تر هستید.از تحسین های دیگران روحیه بهتری به دست می آورید.سعی کنید خودتان را دست کم نگیرید.

مهر
با پر کردن امروز با شاید و خنده روزی به یادماندنی از امروز بسازید.نه این که فکر کنید شما امروز هیچ مشکلی نخواهید داشت چرا که به نظر می رسد شما توسط افرادی  که نیازمند شما هستند و می خواهند با شما وقت صرف کنند احاطه شده اید.تعجب نکنید.چرا که شما بیش از همیشه جذاب و گرم شده اید و این امر موجب ایجاد اموری عجیب و شگفت در محبوبیت شما می شود.

آبان
امروز از حمایت و همکاری دیگران برخوردار هستید.زیرا در حالت تعادل هستید.لازم است با یک نفر مشکلات تان را حل کنید وآن فرد نیز تمایل دارد مشکلات را حل کند.

آذر
نفوذ سياره ها شما را وادار مي كند كه احساسات و افكار خود را نسبت به كسي ابراز كنيد. اين خيلي طبيعي براي اتفاق خواهد افتاد چون بين آنچه احتياج داريد و آنچه خواست شماست تناقضي نيست. يك نفر ممكن است با كلماتي عصباني شما را كاملاً سورپريز كند. منتظر باشيد چون وقايع بيشتري درشرف وقوع است.

دي
امروز مي توانيد هر نوع سوء تفاهمي را كه در خانه پيش مي آيد برطرف كنيد. اما اين تنها در صورتي امكان دارد كه با كسي كه دوستش داريد روراست باشيد. او واقعاً شما را به خاطر استعداد حقيقت گويي تشويق مي كند، و شما بعد از خستگي زياد محل كاري و تمام درگيري هاي آنجا خوشحال مي شويد كه كسي از شما تشكر كند.

بهمن
امروز واقعاً از زندگی اجتماعی خودتان لذت می برید. به خصوص با دوستانی که برایتان آرامش زیادی ایجاد می کنند. اگر مجرد هستید با یک نفر که تاکنون دوست بوده اید جفت می شوید . اگر امروز بیرون می روید سعی کنید امروز را به یک واقعه خاص اجتماعی تبدیل کنید چون امروز از نظر ذهنی بسیار هیجان زده هستید.
اسفند
اجازه ندهید هیچ اذیت و آزاری به دوست یا همکارتان برسد تا تعطیلات آخر هفته خراب نشود. بعضی مواقع شما زیاد ایجاد مزاحمت می کنید که باعث اذیت و آزار و عصبانیت می شوید و می تواند شما را عقب نگه دارد . نیروی تان را تلف نکنید. خراب کردن در حقیقت هیاهوی بسیار برای هیچ است . زندگی خیلی کوتاهتر از آن است که حسادتها تحمل شوند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019