تماس با مدیر
چهارشنبه, ۱۸ تیر , ۱۳۹۹


فال روز 7 خرداد ماه 1391

فال روز 7 خرداد ماه 1391

فروردين
امروز احساسات سردرگم و گيج كننده داريد و در حال رسيدگي به آن ها هستيد. خوشبختانه روز آرام و مطمئني را پيش رو داريد.

 ارديبهشت
انرژی فوق العاده زیادی دارید به سختی می توانید آرامش بگیرید یا به جزئیات مهم اهمیت دهید و استعداد و هوش شما در نهایت خود قرار دارد . سعی کنید مسائل شخصی تان را که نیاز به رسیدگی دارند نادیده نگیرید.

خرداد
پول هايي كه مال شما بوده است در آينده نه چندان دور، دوباره به دست شما مي رسد. شما فوق العاده جذاب هستيد، اگر از آن در محل كار استفاده كنيد. با انرژي اي كه داريد امروز آماده هستيد كه بيرون برويد و در اجتماع باشيد حتماً فرصت احساسي خوبي به دست مي آوريد.

تير
امروز فکرتان مشغول است و در حال فکر کردن به سیاست های کاری و خصوصی هستید.یکی از همسایگان تمایل دارد مدت زیادی با شما صحبت کند.

مرداد
امروز ستاره ها شما را تحريك مي كنند كه برخلاف آن چه كه خصوصيت شخصيتي شماست رفتار كنيد. در واقع، شما علاقه داريد كه رفتار معمولي خود را كنار گذاشته و كاري متفاوت انجام دهيد. گرچه اين مسئله منجر به مخالفت افراد زيادي مي شود كه احساس ضديت با اين رفتار شما دارند و مي خواهند كه دوباره اين حالت غير قابل پيش بيني شما كم شود.

شهريور
شخصی محکم و قوی و با اعتماد به نفس است که دوست دارد شما نیز با این خصوصیت کنار بیایید.شاید احساس کنید،بیش از حد سخت گیری می کنند و افراد زیادی را ناراحت می کنند.اگر زیادی با آنها باشید،عصبی می شوید بنابراین بهانه ای بیاورید و آن جا را ترک کنید.

مهر
امروز پول و عشق مشکل ساز خواهند شد،ممکن است شما چیزی را دارا باشید که شخصی دیگر خواستار آن است و آنها به شما حسودی کنند.هم چنین ممکن است بین شما و شریک تان درگیری بر سر این که هر کسی برای چه چیزی هزینه پرداخته،درگیری ایجاد شود چرا که یکی از شما عادتهای شخص مقابل را در خرید را قبول ندارید.امروز روز بداخلاقی است اما سعی کنید اوضاع را بدتر نکنید وگرنه اوضاع به یکی از همان وضعیت های سابق بر می گردد.

آبان
برخلاف دیروز،امروز کاملاً جذاب هستید.بسیار محبوب هستید و در زندگی احساسی تان پیشرفت می کنید.اگر تصمیم داشتید تغییری در خودتان ایجاد کنید اکنون بهترین زمان برای این کارمی باشد.این تغییر اعتماد به نفس شما را بالا می برد.

آذر
شما بقدري روي آنچه مي خواهيد انجام دهيد متمركز شده ايد كه به سختي متوجه مي شويد كه در اطرافتان چه مي گذرد اين براي انجام آنچه بايد انجام شود بسيار خوبست ولي به يك نفر در اطراف شما اين احساس را مي دهد كه مثل يك قطعه يدكي به او نگاه مي كند كه هر وقت به او نياز داريد به او توجه مي كنيد. حتي اگر زياد برايتان مهم نيست كه چه احساسي مي كند او را ناديده نگيريد. شايد فقط احتياج داشته باشد كه با شما حرف بزند.

دي
برج جدي و آرزو اغلب باهم جور در مي آيند و در كنار هم هستند اما اگر بخواهيد اين موضوع را به اوج برسانيد، بايد راه زيادي را طي كنيد تا به آنجا برسيد. البته سيارات اكنون فرصتي به شما مي دهند و ديد شما را كمي بالاتر از حد معمول مي برند.

بهمن
اگر هنوز مشغول گرفتاری های مالی هستید امروز روز خوبی برای بدست آوردن حمایت است . و همچنین زمان مناسبی است برای صحبت با افرادی ذی ربط زیرا می توانید مشکلات تان را به نحوی از طریق کاغذ بازی و پارتی بازی پیش ببرید. اگر اخیراً به کسی علاقه مند شده اید امروز می توانید در انتظار کلمات شیرینی از جانب او باشید.

اسفند
شما کاملاً‌ با شریک زندگی تان هماهنگ به نظر می رسید و می دانید چطور او را خوشحال کنید. حتی می توانید توافق نامه ای بگیرید . یک سینه برجسته ای برای دعوا بین خودتان . فقط از شوق نگاه عاشقانه جلوگیری کنید والا همه کارهای خوبتان خراب می شود.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019