تماس با مدیر
دوشنبه, ۱۰ آذر , ۱۳۹۹


فال روز 7 اردیبهشت ماه 1391

فال روز 7 اردیبهشت ماه 1391

فروردين
در روابط كاري و شخصي پيشرفت زيادي مي كنيد. اگر در يكي از رابطه ها احساس خستگي مي كنيد و جذابيت خودش را برايتان از دست داده است مي توانيد تغييري در آن ايجاد كنيد. بيش از آن كه دير شود اين كار را كنيد.

ارديبهشت
اگر همه چیز در سطح بالایی قرار دارند و به اوج خود رسیده اند اما سرنوشت شما به سرعت عوض نمی شود. در روابط احساسی و زناشویی باید به همسرتان احترام بگذارید. به خصوص در چند روز آینده اگر می خواهید مانع از ایجاد اختلافات طولانی شوید. حقیقتاً کمی حرف های ناراحت کننده گفته اید که اکنون باید شرایط را درست کنید.

خرداد
لازم است به مسائل دقيق تر از قبل نگاه كنيد. شايد همكاران يا همسرتان رفتار منصفانه اي با شما نداشته اند و نمي توانيد براي حرف هاي آنها ارزش قائل شويد. در حقيقت به زودي متوجه مي شويد كه اطرافيان به شما احترام مي گذارند اما تا زماني كه اين احترام دوطرفه باشد. شايد يك نفر شما را فريب داده است. در مورد اين مسئله مي خواهيد چه كنيد به خودتان مربوط است.

تير
امروز باید اشتباه یک نفر را بپوشانید.شاید باید اشتباهات خود را بپوشانید و این کار بیشتر شما را آزار می دهد.سعی کنید دروغ نگویید،اگر کمی دروغ گفتن به هیچ کس آسیب نمی رساند.

مرداد
اگر مي خواهيد مطلبي را به عنوان راز نگه داريد، بايد دهانتان را بسته و حتي يك كلمه راجع به آن چيزي نگوئيد وگرنه تصادفاً موضوع را لو مي دهيد. حتي اگر خبري براي مخفي كردن نداريد، در حال حاضر بايد لغت هايتان را با دقت و محتاطانه انتخاب كنيد وگرنه ممكن است جائي خود را گير بيندازيد.

شهريور
با شخصی بیرون می روید که خسیس است و دوست ندارد پول برای کسی بدهد.شاید با همسرتان در مورد خرج کردن مشکلاتی پیدا کنید.

مهر
امروز شخصی برروی جزئیات زیاد پافشاری می کند و از دیگران هم توقع دارد که مانند او دقیق باشند.ولی این واقعاً سخت است که بر اساس استانداردهای بالای او زندگی کرد و او احتمالاً شما را به خاطر این که همانند او جدی نیستید از لیست افراد مورد نظرش حذف خواهد کرد.شما می خواهید طرز تفکر خودتان را نشان داده و نظر خود را بگویید.اگر چه که این ممکن است سیاست خوبی برای مسخره کردن آنها باشد ولی سعی کنید اگر این کار به قیمت از دست دادن شغل و یا آبروی تان تمام می شود،آن را انجام ندهید.

آبان
شما معمولاً خیلی کار می کنید اما این طور نیست.کار زیاد اصلاً درست نیست.سعی کنید آن را برای روز دیگری بگذارید.شخصی که دوستش دارید به شما نزدیک تر می شود اما شما در جوابش گریه خواهید کرد.

آذر
اگر امروز سر كار هستيد كمي آهسته تر عمل كنيد چون حد انرژي شما به قدري زياد است كه ممكن است خود را روي دنده سرعت بگذاريد. خبر خوب اين است كه هيچ كاري براي شما خيلي مشكل نخواهد بود. خبر بد اين است كه ممكن است فكر كنيد كه شما تنها كسي هستيد كه از پس كارها بر مي آئيد و ديگران با شما موافق نباشند. نگذاريد اين مسئله تبديل به يك مسابقه شود وگرنه وقت خود را تلف مي كنيد. مصالحه كنيد.

دي
يك آشنا يا دوست به نظر مي رسد كه هم چنان تصميم دارد دعوا راه بيندازدو شما واقعاً دوست نداريد كه اين فرصت را به او بدهيد، اما شايد بدتان نيايد كه كمي دعوا كنيد. بنابراين اگر در آخر بداخلاق بوديد، نمي توانيد بگوييد كه از قبل به شما هشدار نداده ام.

بهمن
امروز به هر کسی که ببینید لبخند می زنید و در نتیجه می توانید انتظار داشته باشید که محبوب تر از قبل شوید. این آسان گیری شما را در محل کارتان بسیار حمایت می کند.هر جایگاهی که دارید خوشحال می شوید که عضوی از تیم باشید. اگر نیاز به مشورت در مورد مسائل مالی دارید اکنون بهترین زمان برای این کار است .


اسفند
بعد از التهابات اخیر ممکن است احساس کنید که دیگران دستخوش پیشنهادات شما نخواهند بود هیچ چیز نمی تواند بهتر از حقیقت پیش برود. شما می توانید با ابتکار و اطمینان و اعتماد به نفس پیش قدم شوید قابل کنترل بودن تغییرات در شما حالت دلپذیری ایجاد می کند. این طور نیس؟

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019