تماس با مدیر
چهارشنبه, ۱۵ مرداد , ۱۳۹۹


فال روز 4 خرداد ماه 1391

فال روز 4 خرداد ماه 1391

فروردين
امروز مي توانيد كارهاي خلاق انجام دهيد. اگر مقدار كمي از پولتان را سرمايه گذاري كنيد پول زيادي به دست مي آوريد كه البته ترجيح مي دهيد به يك فروشگاه برويد و تا ذره آخر آن را خرج كنيد. البته بايد به شما بگويم كه اگر مسئوليتي در قبال شخصي داريد سعي كنيد جلوي اين ولخرجي را بگيريد!

 ارديبهشت
اگر با دوستان  صحبت می کنید چون حواس آن ها جمع نیست سعی کنید منظورتان را خوب به آنها بفهمانید شاید از حرف های آنها خنده تان بگیرد اما سعی کنید آنها را مسخره نکنید زیرا به سرعت عصبانی می شوید.

خرداد
اعصابتان ضعيف است و امروز كه با عجله كار مي كنيد اين موضوع بيشتر مي شود. وقتي را براي آرامش گرفتن و ريلكسيشن ذهن خسته خود قرار دهيد. تنها در اين حالت مي توانيد شرايط را كنترل كنيد در غير اين صورت لحظات خوبتان كم مي شود. تصميمات مهمي در اين زمان بگيريد.

تير
امروز روز شگفت انگیزی است.شاید یک هدیه جالب دریافت کنید اما بیشتر به نظر می رسد پیشنهاد خوب از طرف یک نفر یا پاداش غیرمنتظره از طرف یک فرد مهم باشد.چگونگی استفاده از آن به خودتان مربوط می شود.

مرداد
امروز ستاره ها سلول هاي خاكستري را به فعاليت وادار خواهند كرد و باعث مي شوند كه شما نيز آنها را جدي بگيريد. ايده هاي جالبي به ذهنتان مي رسد كه ارزش بيان كردن را دارد. بنابراين يا آنها را يادداشت كنيد و يا آنها را با دوستي مورد اعتماد شريك شويد. در حال حاضر فعاليت هاي گروهي لذت بخش هستند و از اين كه با دوستان همدل، احاطه شده باشيد، لذت خواهيد برد.

شهريور
فوق العاده باهوش هستید.بنابراین ایده های فوق العاده ای دارید.برخی از آن ها ممکن است دور از ذهن باشد اما نباید آنها را نادیده بگیرید.در عوض آنها را یادداشت کنید و از نوشتن آن ها لذت ببرید.در چند روز بعدی می توانید در مورد آنها تصمیم بگیرید.

مهر
بهترین استفاده را از زندگی اجتماعی تان در روز بکنید،چرا که امروز برای شما بسیار لذت بخش و شاد خواهد بود.با دوستان تان که مدت زیادی است آنها را ندیده اید ارتباط برقرار کرده و انواع صحبت ها و غیبت ها که این همه مدت گفته نشده بود را عنوان کنید و یا برنامه ای بگذارید و با آنها دور هم جمع شوید.گوش هایتان را تیز کنید  چرا که یکی از دوستانتان مطلب بسیار جالبی را عنوان خواهد کرد که می تواند آغاز یک سرگرمی جدید باشد که شما را اسیر و مجذوب خود می کند.

آبان
اگر احتیاج به استراحت و آرامش دارید می توانید به دوستان نزدیک تان تکیه کنید.آن ها امروز نقش بزرگی در زندگی تان بازی می کنند.امروز فرصت دارید دیدگاه تان را گسترش دهید.بنابراین به آن فرصت چنگ بزنید.

آذر
امروز تصوير سياره اي بسيار واضح تر است و به شما اطمينان بيشتري براي طرح نقشه هايتان مي دهد. براي مدتي شما مشغول پر كردن جاهاي خالي تصوير بوده ايد ولي بالاخره امروز همه تصوير را بدستتان مي دهند. حالا كه تصوير كلي مسايلي كه دست بدست هم مي دهند را مي بينيد ممكن است بخواهيد فكرتان را انطباق دهيد و يا به افكار بدرد نخور اجاز مرخصي بدهيد.

دي
افكار مختلف در ذهنتان وجود دارد و سلول هاي خاكستري نيز دائماً فعاليت مي كنند. شايد اول كمي گيج كننده به نظر برسد اما موضوعي فوق العاده بر اثر اين فعاليت ها به ذهنتان خطور مي كند. تنها بايد صبور باشيد و كارها را خراب نكنيد.

بهمن
امروز شانس در خانه یتان را می زند و زندگی شما را به مبارزه ای می طلبد تا دنیاتان را وسعت دهد و شما را با ایده ها و موقعیت های تازه آشنا کند. همچنین می توانید کارها را خودتان پیش ببرید . با برنامه ریزی یک سفر یا برای پیشرفت ذهنی در دوره ها یا کارگاه های شرکت کنید . هر چقدر در تفکرتان خلاق تر باشید انتخابهای بیشتری خواهید داشت .

اسفند
شما ممکن نیست مانند کار عادی روزانه احساس خستگی کنید. به آسانی عقب نشینی کرده و به دیگری اجازه دهید سینه سپر کند . به هر حال شما نمی خواهید بعداً‌ جبران کنید . بنابراین عزمتان را جزم کنید به جلو حرکت کنید.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019